Oktagon s najväčšou pravdepodobnosťou posilní aj Lajoš Klein!

S prestupmi bojovníkov z XFN do Oktagonu sa roztrhlo vrece. Okrem nedávneho posilnenia o Kohouta, či Jartima organizácia dnes oznámila aj ďalší veľký trejd Muradova. A to nemusí byť všetko!

Do hry totiž môže zasiahnuť aj Ľudovít Klein, ktorý momentálne zarezáva na kempe v Thajsku a vyzerá vo veľmi dobrej forme. Slovenská elitná pérová váha je po bankrote XFN pravdepodobne voľným bojovníkom a tak môže hľadať výzvy aj v iných organizáciách.

A zrejme sa už aj jedna našla, konkrétne Oktagon MMA, ktorý usporiada turnaj už o mesiac v Bratislave. Práve na toto podujatie by mohla smerovať Lajošová príprava, keď tajomne napísal na Instagram správu k ďalšiemu duelu. „Ešte nikdy som nebol tak hladný po zápase ako teraz! Do prípravy dávam maximum a už čoskoro info o mojom najbližšom zápase, kde verím, že ukážem doposiaľ najlepšiu formu.“

Keďže XFN je mimo hru a s ruská liga ACA, kde Klein v minulosti pôsobil (bývalé ACB), na najbližší turnaj má už plnú kartu a dokonca sa križuje s Oktagonom, ostáva nám iba jediná možnosť. Pod Oktagonom totiž pôsobí momentálne takmer celý tím Spartakus Fight Gym a tak s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou uvidíme Kleina na domácej pôde v Bratislave na podujatí Oktagon 12. Môžeme sa tak tešiť na ďalšie neuveriteľné výkony jedneho z najväčších talentov domácej scény.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)