Zwicker je pred súbojom s Véghom „motivovaný zradou“


Virgil Zwicker (16-9-1) sa pred súbojom s Attilom Véghom (32-8-2) na turnaji Oktagon 12 vyjadril k zápasu v krátkosti na svojom Instagrame.

Nehovorí však priamo, ale v inotajoch, ktorých súvislosti nepoznáme. Svoj príspevok začína citátom: „Bolesť, ktorú cítime, má silu, aby nás posunula k našim najväčším potenciálom.“ Následne potom odhaľuje svoju motiváciu do zápasu. „Bol som v úzadí a čakal na možnosť nechať moje činy a moje srdce povedať pravdu. Motivovaný zradou,“ uvádza tajomne.

Zwicker tak pravdepodobne neprežíva najlepšie osobné obdobie, no motivuje ho to k tvrdej príprave na zápas. Veterán veľkých svetových organizácií (Strikeforce, Bellator, KSW, WFCA) svoje posledné zápasy odbojoval v ťažkej váhe, a to napriek tomu, že mal značnú váhovú a výškovú nevýhodu. Po troch prehrách v rade s ťažkými súpermi (Aleksander Emelianenko 28-7-1, Alexander Romanov 11-0, Evgeny Erokhin 19-6) bude chcieť nabehnúť na víťaznú vlnu práve proti Attilovi.

Okrem iných drží Zwicker skalpy aj veteránov UFC Houstona AlexanderaRazaka Al-Hassana. V roku 2009 dokonca knokautoval Ovincea St. Preuxa, ktorý pred troma rokmi bojoval s Jonom Jonesom o titul poloťažkej váhy UFC, ktorý prehral na body.

V Bratislave sa tak 8. júna stretnú dvaja skúsení veteráni Bellatoru, ktorí budú v hale Ondreja Nepelu vrcholom podujatia Oktagon 12.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND