Rockhold chce poraziť Jonesa!


Luke Rockhold (16-4) sa opäť ozýva. Po slovnej prestrelke s Anthonym Smithom (31-14) kde urazil jeho výkon proti Jonesovi (24-1-1) a vyzval ho na zápas, sa opäť vyjadruje. Tentokrát chce zápas so samotným Jonom Jonesom.

„Thiago Santos dostal titulový zápas potom, čo porazil Blachowicza, takže sa samozrejme naskytuje otázka, čo bude so mnou, pokiaľ Jana presvedčivo porazím. Čo iné by sa naskytlo? Títo borci  odmietajú zápasy, takže predvediem to najlepšie a uvidíme, ako to dopadne,“ prezradil Rockhold „Zápas s Jonesom by som zobral bez váhania. Napodoboval som Jonesa pre môjho kamaráta DC-ho, takže poznám jeho štýl. Budem sa teraz snažiť na sebe makať, vďaka čomu si snáď s Jonesom v roku 2020 zatancujeme,“

Tým, že bojovníci odmietajú zápas narážal Rockhold pravdepodobne na to, že sa chcel stretnúť so Smithom, ten sa ale mal tomuto duelu vyhnúť súbojom s Gustafssonom. Rockholda tak čaká súboj s Blahowiczom, po ktorom zrejme ale príde minimálne jeden duel pred prípadných súbojom s Jonesom. Do úvahy pripadá napríklad súboj s víťazom duelu Smith vs Gustafsson.

V hre je ale aj Dominick Reyes (11-0), ktorý v UFC predvádza skvelé výkony, ešte neprehral a za určitých okolností môže taktiež vstúpiť do súboja o opasok. Tak či tak to v poloťažkej váhe opäť žije.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND