Rockhold chce poraziť Jonesa!

Luke Rockhold (16-4) sa opäť ozýva. Po slovnej prestrelke s Anthonym Smithom (31-14) kde urazil jeho výkon proti Jonesovi (24-1-1) a vyzval ho na zápas, sa opäť vyjadruje. Tentokrát chce zápas so samotným Jonom Jonesom.

„Thiago Santos dostal titulový zápas potom, čo porazil Blachowicza, takže sa samozrejme naskytuje otázka, čo bude so mnou, pokiaľ Jana presvedčivo porazím. Čo iné by sa naskytlo? Títo borci  odmietajú zápasy, takže predvediem to najlepšie a uvidíme, ako to dopadne,“ prezradil Rockhold „Zápas s Jonesom by som zobral bez váhania. Napodoboval som Jonesa pre môjho kamaráta DC-ho, takže poznám jeho štýl. Budem sa teraz snažiť na sebe makať, vďaka čomu si snáď s Jonesom v roku 2020 zatancujeme,“

Tým, že bojovníci odmietajú zápas narážal Rockhold pravdepodobne na to, že sa chcel stretnúť so Smithom, ten sa ale mal tomuto duelu vyhnúť súbojom s Gustafssonom. Rockholda tak čaká súboj s Blahowiczom, po ktorom zrejme ale príde minimálne jeden duel pred prípadných súbojom s Jonesom. Do úvahy pripadá napríklad súboj s víťazom duelu Smith vs Gustafsson.

V hre je ale aj Dominick Reyes (11-0), ktorý v UFC predvádza skvelé výkony, ešte neprehral a za určitých okolností môže taktiež vstúpiť do súboja o opasok. Tak či tak to v poloťažkej váhe opäť žije.
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)