Igor Daniš: Trash talky ma nezaujímajú, iba tvrdá robota

Tento rok je pre organizáciu Oktagon naozaj prelomový, keď je momentálne pod jej krídlami takmer celá špička československého MMA. A nie len to, zmerať sily si taktiež mali aj dvaja výborní postojári, majstri sveta v thajskom boxe Igor Daniš a Vladimír Moravčík.  

Z tohto súboja ale nakoniec vzišlo, keď Moravčík po súboji na Enfusion dostal dlhodobú stopku a Igor Daniš sa tak ocitol bez súpera. Do hry ale vstúpil zástupca SFG Trnava Daniel Hromek, ktorý je taktiež výborným postojárom. Ten Daniša vyzval na súboj, keďže taktiež prestupuje k MMA a na svojom konte má už aj jednu výhru v organizácii XFN.

Igor Daniš má ale na túto výzvu svoj uhol pohľadu. „Dano sa domáha súboja, ale naozajstná ponuka neprišla a mňa tieto trash talky nezaujímajú. Mňa zaujíma iba tvrdá a ozajstná robota. Keď mi Palo povie, že on je súperom, tak nemám problém si ísť pomerať sily a poraziť ho.“

Ako je všeobecne známe Daniš nie je vôbec vyznávačom slovných vojen a tak sa do ´hecovania´ so súperom púšťať nemieni. „Tieto veci, ktoré Dano začal vytvárať sú mimo moju filozofiu a je mi to smiešne.“

Ak sa teda vedenie Oktagonu rozhodne angažovať Hromeka, nemôžeme očakávať žiaden trash talk, zato ale môžeme očakávať poriadnu vojnu v klietke!
Kam ďalej

Zápas Kincl vs Muradov sa ruší!!!Tlkanec, Valentín, Benko a ďalší. Bratislavu ovládne Deň bojových športov!Polícia už údajne zadržala Tomáša PenzaLucia Krajčovič mieri do MMA!Výborné zápasy a prasknuté nervy ´Monstera´ Knížeho, také bolo PCF 20XFN nemá ani cent, dlhuje totiž naozaj každému (komentár)