Aaron Pico sa vracia do akcie. V súboji super-talentov ho preverí bojovník našich južných susedov

V súboji super-talentov sa Američan Aaron Pico (4-2) postaví proti Maďarovi Adamovi Boricsovi (8-0) na turnaji Bellator 222, ktorý sa bude konať 14. júna v slávnej Madison Square Garden v New Yorku. Hlavným zápasom podujatia bude súboj veteránov  Chaela Sonnena (30-16-1) s Lyotom Machidom (25-8).

Pico sa prvýkrát predstaví pod novým gymom Jackson-Wink MMA, do ktorého po nedávnej prehre prestúpil. Dvadsaťdvaročný Kalifornčan vo svojom poslednom zápase na turnaji Bellator 214 skončil štvorzápasovú víťaznú šnúru, o čo sa knokautom postaral Henry Corrales (17-3).

Dvadsaťpäťročný Borics je stále neporazený. Všetky tri víťazstva v Bellator MMA ukončil pred limitom, vrátane toho posledného proti Josenaldovi Silvovi (25-7) na podujatí Bellator 205.

Zaujímavosťou je, že Borics mal svojho času bojovať aj na podujatí Cage Fighting 2 v Komárne, no kvôli podpisu zmluvy s Bellatorom bol na turnaji už len v role čestného hosťa.

Foto: Lucas Noonan/Sherdog.com
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko