Conor sa oprel do Hollowaya


Conor sa v poslednej dobe cez sociálne siete podpichoval s viac bojovníkmi a robí tak aj naďalej. Tentoraz si rýpol do Maxa Hollowaya, ktorého len nedávno chválil po súboji s Dustinom Poirerom o dočasný titul v ľahkej váhe.

„Možno, že to bolo trochu veľa pokúsiť sa byť dočasným dvojnásobným šampiónom. Si iba dočasný šampión perovej váhy," vyjadril sa Conor na Twitteri, následne ale tento post zmazal, na čo reagoval súčasný šampión perovej váhy „Nechám to tu. Nemaž svoje Tweety brácho. Ja to dokážem uniesť,“ odpovedal Max a pridal screen Conorovho tweetu.

Conor sa takýmto spôsobom pripomína pomerne často a ostáva tak v centre pozornosti. Nedávno sa pustil do Khabiba ako aj Nate Diaza. Ani jeden z týchto ‘thrash talkov‘ ale neposunul Conora bližšie k žiadnemu súboju, ba dokonca všetky jeho ciele už majú zápasy naplánovane. Nurmagomedova čaká Poirier, Diaza zasa Pettis a Hollowaya vyzve Frankie Edgar.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť