Takúto bolesť som ešte necítil, priznal Alexander Gustafsson


Aj keď má pred sebou Alexander Gustafsson dôležitú skúšku v podobe súboja so Smithom, na chvíľu sa populárny Švéd vrátil k súboju s Jonom Jonesom. Ten ho po parádnom prvom súboji v odvetnom zápase knokautoval a tak sa ´Gus´ netešil z titulu ani na tretí pokus. A práve o tomto súboji Alexander prehovoril v relácii The MMA Hour.

“Bol to naozaj zlý výkon, proste som nebol sám sebou. Šiel som tam, snažil sa držať plánu a všetko, ale veľmi rýchlo prišiel na to, ako neutralizovať moju hru a jednoznačne ma zdolal.”

Gustafsson pritom Jonesa vážnejšie neohrozil, a aj keď nechce hľadať výhovorky, na jednu vec predsa len upozornil. “Po tom, čo ma zasiahol kolenom som nemohol nájsť rytmus. Proste som sa nemohol hýbať ako predtým. Cítil som ozaj veľkú bolesť, takúto bolesť som predtým necítil v žiadnom zápase počas mojej kariéry.”

Aj napriek tomu, že Gustafsson potvrdil, že Jones je momentálne najlepším bojovníkom vie, že v zápase mohol urobiť oveľa viac. Taký je ale život. “Je to šport a aj keď som mal moju tretiu titulovú šancu, necítim sa pre to zle. Život ide ďalej, mám doma rodinu, musím pokračovať v tom, čo robím, zobrať zápas, po ňom ďalší a začať trocha od základov.”

Momentálne sa tak bude chcieť Gustafsson vrátiť na víťaznú vlnu, keď už 1. júna vyzve v hlavnom zápase švédskeho UFC: Fight Night Anthony Smitha.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND