Takúto bolesť som ešte necítil, priznal Alexander Gustafsson

Aj keď má pred sebou Alexander Gustafsson dôležitú skúšku v podobe súboja so Smithom, na chvíľu sa populárny Švéd vrátil k súboju s Jonom Jonesom. Ten ho po parádnom prvom súboji v odvetnom zápase knokautoval a tak sa ´Gus´ netešil z titulu ani na tretí pokus. A práve o tomto súboji Alexander prehovoril v relácii The MMA Hour.

“Bol to naozaj zlý výkon, proste som nebol sám sebou. Šiel som tam, snažil sa držať plánu a všetko, ale veľmi rýchlo prišiel na to, ako neutralizovať moju hru a jednoznačne ma zdolal.”

Gustafsson pritom Jonesa vážnejšie neohrozil, a aj keď nechce hľadať výhovorky, na jednu vec predsa len upozornil. “Po tom, čo ma zasiahol kolenom som nemohol nájsť rytmus. Proste som sa nemohol hýbať ako predtým. Cítil som ozaj veľkú bolesť, takúto bolesť som predtým necítil v žiadnom zápase počas mojej kariéry.”

Aj napriek tomu, že Gustafsson potvrdil, že Jones je momentálne najlepším bojovníkom vie, že v zápase mohol urobiť oveľa viac. Taký je ale život. “Je to šport a aj keď som mal moju tretiu titulovú šancu, necítim sa pre to zle. Život ide ďalej, mám doma rodinu, musím pokračovať v tom, čo robím, zobrať zápas, po ňom ďalší a začať trocha od základov.”

Momentálne sa tak bude chcieť Gustafsson vrátiť na víťaznú vlnu, keď už 1. júna vyzve v hlavnom zápase švédskeho UFC: Fight Night Anthony Smitha.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko