Kincl je pripravený okamžite nastúpiť do zápasu, nevylúčil ani spoluprácu s Oktagonom


Po krachu XFN zostalo z českých vôd bez angažmán už iba jedno hviezdne meno. Patrik Kincl stále čaká na ponuky a zostáva v tréningovom rytme. Dnes na sociálnych sieťach načrtol, ako to momentálne vyzerá s vyjednávaním o ďalšom zápase.

"Tak jó, dávám si deadline. Do příští neděle už konečně rozseknu, kde bude můj další zápas! Už jsem zmiňoval, že jsme si s @artnox_fightsport plácli na spolupráci a uvidíme jaká nabídka z Poska přijde. S jednou další zahraniční organizací jsem ve spojení a sešel jsem se i s XFN a Oktagonem.”

Tou zahraničnou organizáciou môže byť ruská ACA (bývalá ACB), kde Kincl pôsobil, fanúšikovia by ale najradšej videli českú hviezdu v organizácii Oktagon MMA. A práve k tejto téme sa Kincl taktiež vyjadril.

“Oktagon je momentálně v pozici české jedničky a mě by tam určitě minimálně dva zápasy lákaly. Jen si nejsem jistý, že se domluvíme na vzájemně zajímavých podmínkách. Ale člověk nikdy neví. Vim jen to, že jsem skoro denně na tréninku a připraven na kdejaký short notice. Jak se říká, čekám i na strýčka příhodu.”

To, či Kincla naozaj v Oktagone uvidíme je viac ako otázne. Promotér totiž na jednej strane s určitosťou neponúkne finančné podmienky aké ponúkalo XFN a veci nepomáha ani fakt, že bol Kincl súčasťou štruktúry XFN. Na strane druhej má už Patrik solídne vyhypované súboje s Vémolom a Muradovom. Stať sa tak môže všetko, keďže ako sa hovorí, je to iba biznis.

 

 

FOTO: blackart.cz

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND