Bývalý súper Patrika Kincla sa predstaví v UFC. Áno, Kincl ho porazil

Už tento víkend zamieri UFC do Švédska, kde sa bude konať turnaj UFC on ESPN + 11  na čele so zápasom Gustafsson vs Smith.

V Štokholme sa predstaví aj bývalý súper Patrika Kincla, Sergey Khandozhko (25-5-1 MMA, 0-0 UFC), ktorého preverí taktiež nováčik v UFC, Rostem Akman (5-0 MMA, 0-0 UFC).

Khandozhkovým súperom bol pôvodne Poliak Bartosz Fabinski (14-3 MMA, 3-1 UFC), no ten musel pre zranenie zo zápasu odstúpiť.

Zaujímavosťou je, že Khandozhko si pred troma rokmi zmeral sily aj s Patrikom Kinclom. V zápase na ACB 32 ale neuspel, keď prehral na body (UD). Z posledných deviatich zápasov nazbieral skóre 5-4, pričom mu stačili dve výhry v rade, aby sa dostal do UFC. V roku 2018 ukončil dvoch súperov pred limitom.

Vo Švédsku zabojuje o ďalšie víťazstvo v UFC aj Srb Darko Stosic (13-1 MMA, 1-0 UFC), ktorému jedinú porážku kariéry pripravil v roku 2014 Jiří Procházka. Stosic pred rokom v UFC zdolal Jeremyho Kimballa v 1. kole, a teraz bude chcieť na toto víťazstvo nadviazať v súboji s Devinom Clarkom (9-3 MMA, 3-3 UFC).

Súboj Kincl vs Khandozhko:

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda