Yoel Romero vysúdil odškodné vo výške 27 miliónov dolárov!


Keď Yoel Romero v roku 2016 neprešiel dopingovou kontrolou, mnohí si mysleli, že antidopingová agentúra USADA konečne odhalila skutočnosť, o ktorej každý šepkal.

Avšak Romerovi sa rýchlo podarilo dokázať, že pozitívna vzorka nebola jeho vina. Za nález bol zodpovedný kontaminovaný výživový doplnok, čo uznala aj USADA. Romero tak vyviazol so zredukovaným 6-mesačným trestom.

Kubánsky rodák sa však odmietol zmieriť s tým, že si kvôli cudziemu zavineniu musel prejsť veľmi ťažkým obdobím a jeho povesť navždy utrpela. Romero preto zažaloval spoločnosť Gold Star Performance Products, ktorá mu dodala daný doplnok.

A ako vo svojej relácii informoval Ariel Helwani, ktorému správu poskytol Romerov manažér Abrahim Kawa, 42-ročný Romero bol na súde úspešný. Gold Star Performance Products mu teraz musí vyplatiť odškodné vo výške 27,45 miliónov dolárov.

Romero sa do oktagonu vráti 17. augusta na podujatí UFC 241. V dlho odkladanom súboji ho vyzve mladý Paulo Costa.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND