Yoel Romero vysúdil odškodné vo výške 27 miliónov dolárov!

Keď Yoel Romero v roku 2016 neprešiel dopingovou kontrolou, mnohí si mysleli, že antidopingová agentúra USADA konečne odhalila skutočnosť, o ktorej každý šepkal.

Avšak Romerovi sa rýchlo podarilo dokázať, že pozitívna vzorka nebola jeho vina. Za nález bol zodpovedný kontaminovaný výživový doplnok, čo uznala aj USADA. Romero tak vyviazol so zredukovaným 6-mesačným trestom.

Kubánsky rodák sa však odmietol zmieriť s tým, že si kvôli cudziemu zavineniu musel prejsť veľmi ťažkým obdobím a jeho povesť navždy utrpela. Romero preto zažaloval spoločnosť Gold Star Performance Products, ktorá mu dodala daný doplnok.

A ako vo svojej relácii informoval Ariel Helwani, ktorému správu poskytol Romerov manažér Abrahim Kawa, 42-ročný Romero bol na súde úspešný. Gold Star Performance Products mu teraz musí vyplatiť odškodné vo výške 27,45 miliónov dolárov.

Romero sa do oktagonu vráti 17. augusta na podujatí UFC 241. V dlho odkladanom súboji ho vyzve mladý Paulo Costa.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda