Turnaj UFC vo Švédsku dostáva veľkú ranu, Ilir Latifi je zranený


Návrat UFC do Švédska poznačila veľká strata, keď bol co-main event turnaja, v ktorom sa mali stretnúť Ilir Latifi s Volkanom Oezdemirom, zrušený.

Podľa UFC vo štvrtok Latifi (14-6, 1 NC) utrpel zranenie chrbta, a bol nútený odstúpiť zo zápasu s Oezdemirom (15-4) na UFC Fight Night 153. Organizácia zároveň oznámila, že nebude hľadať náhradného súpera. Oezdemir tak nebude na podujatí zápasiť vôbec.

Latifi je veľkým smoliarom, čo sa týka predzápasových zranení. Ide o tretí zápas v UFC od začiatku roku 2018, z ktorého pre zranenie odstúpil.

Oezdemirovi tak ostáva dúfať, že dostane príležitosť prerušiť trojzápasovú šnúru prehier na niektorom z najbližších turnajov, aby jeho doterajší tréningový kemp nevyšiel nazmar.

UFC Fight Night 153 sa koná už 1. júna v Ericsson Globe aréne v Štokholme. Headlinerom bude súboj v poloťažkej váhe medzi domácim Gustafssonom a Smithom. Na karte by malo zvyšných 12 zápasov ostať bez zmien.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND