Buchinger a Kincl nastúpia na Prague Fight Night, promotér je utajený

To, o čom sa dlhšie šepkalo, je naozaj realitou. Na pražskej Královke sa skutočne uskutoční premiérový turnaj Prague Fight Night, informoval portál sport.cz. Na karte by sa mali objaviť veľké mená domáceho MMA Patrik Kincl a Ivan Buchinger.

Obaja bojovníci boli po krachu XFN voľnými bojovníkmi a dlhšiu dobu sa čakalo, kam povedú ich kroky. Hlavne Buchinger nebol spokojný s pauzou, ktorá mu vzala pol roka kariéry. To ale nie je všetko, na turnaji by sa mali taktiež predstaviť postojárske mená a organizácia chce tak priniesť formát, ktorý poznáme z ázijského ONE Championship. Potvrdený bol už napríklad Vašek Sivák.

Kto za organizáciou stojí zatiaľ jasné nie je, spomenuté bolo meno Tomáš Rosemberger, ktorý má zastupovať hlavného investora a figurovať v organizácii má aj Alena Holá, čo potvrdil tréner Penta Gymu Daniel Barták, ktorého kontaktovala s ponukou zápasov. V kuloároch sa ale hovorí, že za projektom stojí sám Petr Kareš, ktorý bol niekdajším šéfom Holej v XFN. Neslávne známy promotér, ktorého XFN sa topí v problémoch, tak zrejme našiel svoje ďalšie pôsobisko.

Ak sa skutočne potvrdí, že za projektom je Kareš, na stole sa objaví otázka, čo sa stane s dlhmi XFN? Napríklad amatérska organizácia MAMMAL, s ktorou XFN spolupracovalo, po oznámení novej ligy požiadala Holú o preplatenie faktúr. Holá ale organizáciu odbila slovami, že to nie je jej problém, ale problém skrachovanej XFN.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko