Mamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z Čiech

Bývalý šampión KSW Mamed Khalidov, ktorý pred niekoľkými mesiacmi po druhej prehre s Tomaszom Narkunom ukončil kariéru, čelí závažným obvineniam.

Khalidov bol zadržaný poľskou protiteroristickou jednotkou. Čečenský rodák je podozrivý z toho, že bol súčasťou organizovanej skupiny, ktorá kradla luxusné autá z Českej republiky.

Polícia potvrdila, že do väzby bol vzatý 38-ročný muž v jeho dome blízko Olsztynu a bol predvedený na výsluh do Katovíc. Zasahovala protiteroristická jednotka, pretože polícia sa obávala toho, že muž sa bude brániť zadržaniu. Viaceré poľské médiá potvrdili, že sa jedná o Khalidova.

Khalidov mal plniť úlohu pri kradnutí automobilov značiek Porsche, BMW a Range Rover z Čiech. Bližšie informácie sa zrejme dozvieme v blízkej dobe.

 
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda