Mamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z Čiech


Bývalý šampión KSW Mamed Khalidov, ktorý pred niekoľkými mesiacmi po druhej prehre s Tomaszom Narkunom ukončil kariéru, čelí závažným obvineniam.

Khalidov bol zadržaný poľskou protiteroristickou jednotkou. Čečenský rodák je podozrivý z toho, že bol súčasťou organizovanej skupiny, ktorá kradla luxusné autá z Českej republiky.

Polícia potvrdila, že do väzby bol vzatý 38-ročný muž v jeho dome blízko Olsztynu a bol predvedený na výsluh do Katovíc. Zasahovala protiteroristická jednotka, pretože polícia sa obávala toho, že muž sa bude brániť zadržaniu. Viaceré poľské médiá potvrdili, že sa jedná o Khalidova.

Khalidov mal plniť úlohu pri kradnutí automobilov značiek Porsche, BMW a Range Rover z Čiech. Bližšie informácie sa zrejme dozvieme v blízkej dobe.

 

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?