Machidovi chýba trash-talk od Chaela Sonnena

Lyoto Machida, bývalý šampión poloťažkej váhy UFC, sa už tento víkend vráti do klietky Bellatoru v slávnej Madison Square Garden.

Machida (25-8 MMA, 1-0 BMMA) sa v piatok večer v New Yorku stretne s veteránom Chaelom Sonnenom (30-16-1 MMA, 2-2 BMMA). Priznáva však, že mu niečo chýba pri budovaní zápasu.

Pre MMA Junkie Radio pred zápasom "The Dragon" povedal, že bol medzi nimi zdravý rešpekt, ale priznal, že by mu nevadilo, keby Sonnen trochu rozbehol predzápasový trash-talk, aby tak pomohol viac predať zápas.

„Je ku mne veľmi úctivý, a to si vážim,“ povedal. „Ale v skutočnosti by som bol rád, keby promoval zápas o niečo viac, pretože vie, ako to robiť. Nerobím si starosti o trash-talk. Ak to bude dobré pre zápas, som v poriadku, človeče.“

Machida si bude chcieť v Bellatore pripísať druhé víťazstvo. Napriek svojej vyznamenanej kariére Brazílčan priznal, že bol pri svojej premiére na turnaji Bellator 213 vlani v decembri nervózny.

„Bol som trochu znepokojený mojím prvým zápasom (v Bellatore), pretože ako bojovník nikdy neviete,“ povedal. „Keď vstúpite do inej klietky, niekedy môžete cítiť tlak. Mal som zápas proti veľmi tvrdému súperovi, Rafaelovi Carvalhovi, ktorý je bývalým šampiónom strednej váhy. Teraz sa nemôžem dočkať, až tam znova vstúpim.“

Súboj Machidu a Sonnena bude druhým hlavným zápasom podujatia. Machida hovorí, že je spokojný so svojím umiestnením na karte, pretože vie, že ho čakajú lepšie veci.

"Bellator musí urobiť to, čo bude najlepšie pre túto akciu," povedal v súvislosti s tým, že je umiestnený za hlavným zápasom Rory MacDonald vs. Neiman Gracie. „Budem na rade. Budem mať šancu hlavného zápasu v Bellatore. Viem, že budem musieť trochu počkať, ale čoskoro budem bojovať o titul alebo niečo také,“ dodáva Machida.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko