Machidovi chýba trash-talk od Chaela Sonnena


Lyoto Machida, bývalý šampión poloťažkej váhy UFC, sa už tento víkend vráti do klietky Bellatoru v slávnej Madison Square Garden.

Machida (25-8 MMA, 1-0 BMMA) sa v piatok večer v New Yorku stretne s veteránom Chaelom Sonnenom (30-16-1 MMA, 2-2 BMMA). Priznáva však, že mu niečo chýba pri budovaní zápasu.

Pre MMA Junkie Radio pred zápasom "The Dragon" povedal, že bol medzi nimi zdravý rešpekt, ale priznal, že by mu nevadilo, keby Sonnen trochu rozbehol predzápasový trash-talk, aby tak pomohol viac predať zápas.

„Je ku mne veľmi úctivý, a to si vážim,“ povedal. „Ale v skutočnosti by som bol rád, keby promoval zápas o niečo viac, pretože vie, ako to robiť. Nerobím si starosti o trash-talk. Ak to bude dobré pre zápas, som v poriadku, človeče.“

Machida si bude chcieť v Bellatore pripísať druhé víťazstvo. Napriek svojej vyznamenanej kariére Brazílčan priznal, že bol pri svojej premiére na turnaji Bellator 213 vlani v decembri nervózny.

„Bol som trochu znepokojený mojím prvým zápasom (v Bellatore), pretože ako bojovník nikdy neviete,“ povedal. „Keď vstúpite do inej klietky, niekedy môžete cítiť tlak. Mal som zápas proti veľmi tvrdému súperovi, Rafaelovi Carvalhovi, ktorý je bývalým šampiónom strednej váhy. Teraz sa nemôžem dočkať, až tam znova vstúpim.“

Súboj Machidu a Sonnena bude druhým hlavným zápasom podujatia. Machida hovorí, že je spokojný so svojím umiestnením na karte, pretože vie, že ho čakajú lepšie veci.

"Bellator musí urobiť to, čo bude najlepšie pre túto akciu," povedal v súvislosti s tým, že je umiestnený za hlavným zápasom Rory MacDonald vs. Neiman Gracie. „Budem na rade. Budem mať šancu hlavného zápasu v Bellatore. Viem, že budem musieť trochu počkať, ale čoskoro budem bojovať o titul alebo niečo také,“ dodáva Machida.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND