Po výhre nad Pudilovou rovno do titulového zápasu?

Je to len pár dní od úžasného head kick KO, ktoré Valentina Shevchenko uštedrila svojej vyzývateľke Jessice Eye, no UFC už údajne zvažuje, že Shevchenko bude o mesiac nasadená do boja znova.

UFC potrebuje hlavný zápas pre galavečer, ktorý sa bude konať 20. júla v San Antoniu a práve Shevchenko je momentálne veľmi vážnou kandidátkou pre túto úlohu. Bojovníčka z Kirgizska vo svojej váhovej kategórii nemá príliš veľkú konkurenciu, resp. je výrazne nad sily ostatných súperiek. To koniec koncov dokázala aj jasná výhra nad Eye.

Avšak UFC pre Shevchenko vymýšľa zaujímavú výzvu. Tú by mala predstavovať Liz Carmouche. Shevchenko a Carmouche sa už raz stretli, a to konkrétne v roku 2010. Víťazkou sa vtedy stala Carmouche. Shevchenko by tak mohla dostať možnosť oplatiť svoju vôbec prvú profesionálnu porážku. 

Carmouche je navyše vhodnou adeptkou do pozície vyzývateľa aj kvôli tomu, že práve na tomto turnaji sa má postaviť Roxanne Modafferi, čiže už je v tréningovom kempe. Ak jej UFC ponúkne titulovú príležitosť, je iba ťažko predstaviteľné, že by takúto šancu odmietla. Pre Carmouche by sa jednalo o druhý súboj o opasok UFC. V tom prvom ešte pred rokmi nestačila na Rondu Rousey.

Od návratu do mušej váhy Carmouche zaznamenala dve výhry a jednu prehru. Naposledy sa v oktagone ukázala vo februári, keď rozosmutnila pražské publikum víťazstvom nad domácou Luciou Pudilovou.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda