Už v sobotu náš čaká nadupaný Hanuman Cup 41 s podtitulom Slovensko vs Švédsko


V sobotu si pre nás Hanuman Cup 41 pripravil parádne zápasy v Muay Thai, K1 a MMA, kde domácich zápasníkov preveria zápasníci zo Švédska!

Pozrime sa na komplet štartovku aj s popisom hlavných zápasov večera.

1.+91 kg 3x2 min box
Jakub Bartoš (Hanuman BA) vs Matúš Horský (ŠKP Bratislava)

2.-67 kg 3x2 min thaibox
David Šajben (Slovensko) vs Leo Eshagi (Švédsko)

3.-77 kg 2x5 min MMA
Milan Ulman (Slovensko) vs Slavomír Krátky (Česko)

4.-57 kg 3x3 min thaibox
Martin Novák (Slovensko) vs Nicholas Bryant (Švédsko)

5.-91 kg 3x3 min K1
Adrián Bartl (Hanuman BA) vs Marek Mazúch (Zvolen)

6.-81 kg 2x5 min MMA
Michal Glos (Slovensko) vs Václav Holota (Česko)

7. -58 kg 3x3 min thaibox
Viktória Lipianska (Slovensko) vs Patricia Axling (Švédsko)

Patricia Axling je určite najväčšia hviezda tejto Švédskej výpravy na Slovensko. Je Majsterkou Európy aj Sveta asociácie IFMA! Veľmi skúsená a tvrdá zápasnička s agresívnym thaiboxerským štýlom.

Viki Lipianska je taktiež už pomerne skúsená zápasníčka, ktorá má za sebou zápasy v Thajsku alebo Austrálii. Po dlhšej dobe sa predstaví konečne aj pred domácim publikom a Axling bude pre ňu naozaj obrovská skúška.

8.-78 kg 3x3 min thaibox
Andrej Šimkulič (Slovensko) vs Keiwan Abidi (Švédsko)

Andrej Šimkulič sa po dlhšej pauze ukázal vo výbornom svetle na poslednom Hanuman Cupe, kde vyhral tvrdým KO highkickom. Tentoraz ho v ringu preverí Švéd Keiwan Abidi, ktorý je šampiónom Škandinávie. 

Aj napriek tomu favorizujem Andreja, ktorý má tvrdý a komplexný štýl a tento zápas by mal zvládnuť vo svoj prospech. A možno sa opäť dočkáme tvrdého KO v jeho podaní.

9.-60 kg 3x3 min thaibox
Lucia Szabová (Slovensko) vs Livia Malmborg (Švédsko)

Lucia Szabová patrí určite medzi naše najlepšie ženské zápasníčky. Tento rok nás bude reprezentovať na Majstrovstvách Sveta IFMA v Muay Thai a je určite jedno z našich želiezok v boji o medaily. 

Má štýl postavený na neustálom tlaku, kde ťaží predovśetkým zo svojej výbornej kondície a väčšina súperiek sa jej pod neustálym tlakom láme. Jej súperka je aktuálna vicemajsterka Švédska vo váhe do 57kg. 

Myslím si, že Lucia by mala tento zápas zvládnuť a mala by si pripísať na svoje konto hladké víťazstvo. Aj keď Švédku určite netreba podceňovať!

10.-69 kg 5x3 min thaibox
Marco Novák (Slovensko) vs Emil Flystam (Švédsko)

Marco Novák sa vracia po operácii do ringu. Patrí medzi našich najlepších a najskúsenejších thaiboxerov súčastnosti. Súperom v 5-kolovom zápase mu bude 23-ročný Emil Flystam so zápasovými skúsenosťami aj z Thajska. 

Marco vyniká predovšetkým tvrdými lakťami a výbornou fyzičkou v 5-kolových zápasoch, kde zápas vystupňuje na neuveriteľné tempo v 4. a 5.kole. Uvidíme aká bude jeho forma aj po kratšej pauze. 

Počasie vyzerá, že bude ideálne na takúto OPEN Air akciu, takže ak nemáte na sobotu plány, určite prídite pozrieť parádne zápasy tej najvyššej kvality.

Podujatie sa uskutoční pod holým nebom v športovom areáli Alviano v mestskej časti Bratislava-Vajnory od 18:30.

Lístky stále ešte v predpredaji na www.predpredaj.sk

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť