MAMMAL čaká turnaj s rekordnou účasťou a titulovými zápasmi!


Už v sobotu od 10:00 nás čaká nabitý deň v OFA Gym Bratislava plný slovenského amatérskeho MMA. Na programe je finálový turnaj organizácie MAMMAL, na ktorom sa budú rozdávať opasky amatérskych šampiónov.

Čaká nás poriadna nádielka zápasov, ktorá sa bude pohybovať okolo čísla 30. Aj keď štartovka prešla poriadnymi zmenami, všetko by malo byť už v poriadku. “Po zverejnení predbežnej štartovky sa začal odhlasovací maratón,” prezradil organizátor Marek Herda, ktorý ale dúfa, že žiadne výrazné komplikácie už nenastanú. “Čaká nás rekordný počet zápasov a všetky súboje sú už prakticky uzavreté.”

Diváci si určite prídu na svoje, keď sa predstaví množstvo známych mien, ktoré nepochybne v budúcnosti zamútia vodu aj v profi kolotoči. Zrejme najsledovanejší bude ale hlavný zápas, v ktorom sa predstaví domáci reprezentant Marek Medovarský z Chaos gym Bratislava a Patrik Hrubizna z Centurion MMA. Rovnako to vidí aj Herda.

“Je tam veľa zaujímavých zápasov a diváci si prídu na svoje. Myslím, že už zopár chalanov už počas 2 ročníka prejde k profesionálom. Ja sa teším na viaceré na zápasy, ale asi najviac na finálový zápas Hrubizna vs Medovarský. Obidvaja počas celej sezóny perfektné zápasy. Ďalej odveta v ťažkej váhe medzi Poliakom Bakom a Dutkom bude určite výborná. Uvidíme ako Dutko natrénoval. Ešte sa prihlásil aj Jaloviar, ale ďalšia ťažká váha sa neprihlásila, takže ak by niekto z ťažkej váhy neprišiel, tak je prípadná náhrada.”

Na podujatí uvidíme v hľadisku taktiež množstvo známych tvári z profi MMA, ale aj moderátora Petra Oberta. Bohužiaľ ale neuvidíme Tomáša Deáka, ktorý sa pripravuje na svoj ďalší zápas v Thajsku a doliečuje si svoj lakeť. Bojovníkov ale Tomáš povzbudil vo forme videodkazu, za čo mu ďakujeme, keďže pre mladých je vzorom.

 

Všetky informácie o podujatí, ako aj štartovku turnaja MAMMAL 8 nájdete na oficiálnom webe MAMMAL.

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play