Aaron Pico utrpel ďalšiu prehru, nestačil na maďarský super-talent!

Včerajší Bellator 222 priniesol aj zápas super-talentov, keď sa Američan Aaron Pico (4-3) postavil proti Maďarovi Adamovi Boricsovi (9-0). A bol to práve Borics, ktorý dokázal v druhom kole ukončiť svojho protivníka naskočeným kolenom a následnými údermi.

V slávnej Madison Square Garden v New Yorku sa Pico prvýkrát predstavil pod novým gymom Jackson-Wink MMA, do ktorého po poslednej prehre prestúpil. Napriek tomu si však pripísal druhu porážku v rade. Dvadsaťdvaročný Kalifornčan vo svojom predchádzajúcom súboji na turnaji Bellator 214 skončil štvorzápasovú víťaznú šnúru, keď nestačil na Henryho Corralesa (17-3).

Treba však povedať, že Pico od začiatku profesionálnej kariéry nastupuje proti kvalitným súperom s vysoko pozitívnym skóre, čo potvrdil aj zápas s Boricsom. Žiadne budovanie rekordu na slabších bojovníkoch uňho teda nehrozí.

Borics sa opäť ukázal vo výbornom svetle, keď si v Bellatore pripísal štvrté víťazstvo a už druhé parádne naskočené koleno, ktorým dokázal súpera poslať k zemi. Čaká ho tak veľká budúcnosť.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko