Aaron Pico utrpel ďalšiu prehru, nestačil na maďarský super-talent!


Včerajší Bellator 222 priniesol aj zápas super-talentov, keď sa Američan Aaron Pico (4-3) postavil proti Maďarovi Adamovi Boricsovi (9-0). A bol to práve Borics, ktorý dokázal v druhom kole ukončiť svojho protivníka naskočeným kolenom a následnými údermi.

V slávnej Madison Square Garden v New Yorku sa Pico prvýkrát predstavil pod novým gymom Jackson-Wink MMA, do ktorého po poslednej prehre prestúpil. Napriek tomu si však pripísal druhu porážku v rade. Dvadsaťdvaročný Kalifornčan vo svojom predchádzajúcom súboji na turnaji Bellator 214 skončil štvorzápasovú víťaznú šnúru, keď nestačil na Henryho Corralesa (17-3).

Treba však povedať, že Pico od začiatku profesionálnej kariéry nastupuje proti kvalitným súperom s vysoko pozitívnym skóre, čo potvrdil aj zápas s Boricsom. Žiadne budovanie rekordu na slabších bojovníkoch uňho teda nehrozí.

Borics sa opäť ukázal vo výbornom svetle, keď si v Bellatore pripísal štvrté víťazstvo a už druhé parádne naskočené koleno, ktorým dokázal súpera poslať k zemi. Čaká ho tak veľká budúcnosť.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť