Vémola chce prekonať míľnik 100 tisíc eur za jeden zápas

Karlos ‘Terminator‘ Vemola sa rozrozprával pre sport.cz o svojich plánoch vo veľkosti výplaty. „Když jsem začínal v Čechách před pěti lety, byly běžné částky v řádech tisíců, kdo byl lepší, měl desetitisíce. Hodně jsme bojovali, aby se výplaty zvedly na statisíce, což se mi podařilo na MMAA Areně, tam šlo asi o 250 tisíc za zápas, to byla tenkrát u nás rekordní částka. Hranice přes milion už je dávno pryč. Teď tu máme další laťku, ta je 100 tisíc Euro, tohle v Čechách za zápas ještě nepadlo,“

Terminator by sa teda chcel dostať k čiastke 100 000€ čo je v prepočte asi 2 500 000 KČ. Karlos má veľmi dobre zvládnutý marketing, stará sa veľmi dobre o svoje sociálne siete, vydáva videa na YouTube, robí veľa rozhovorov, chodí po množstve zaujímavých akcií a podobne. A presne takýmito aktivitami prispieva budovanie svojho mena aj mimo klietky a aj vďaka tomu dôkaze predať veľa lístkov na svoje zápasy, z čoho mu takisto potencionálne môže narastať výplata.

Za ‘Zápas storočia‘ s Attilom Veghom však túto sumu nedostane. Tento duel je už dlho dopredu dohodnutý a na našej CZ/SK MMA scéne to s najväčšou pravdepodobnosťou nedostane so žiadnym súperom. Len pre porovnanie na poslednom číslovanom UFC 238 malo nad túto sumu iba 8 bojovníkov z 26.

Väčšia pravdepodobnosť je teda, žeby k vytúženej finančnej odmene dospel v zahraničnej organizácii. Ponúka sa nám RCC s ktorým má Oktagon MMA bližšie vzťahy a aj sám Terminator sa tam mal stretnúť s Ragozinom, ale ani v tomto súboji nemal dostať uvedenú sumu. Karlos v minulosti viackrát spomínal po prípadnej výhre nad Ragozinom duel so Shlemenkom, kde by odmena mala byť ešte väčšia, či však dostane spomínaných 100 000€ zistíme až po prípadnom duely. Momentálne sa to však javí ako nereálna suma.

 

 

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko