Zmena plánu, Aldo podpísal novú dlhodobú zmluvu s UFC


José Aldo v posledných mesiacoch viackrát otvorene hovoril o pláne ukončenia kariéry v roku 2019. Podľa nových zistení to ale vyzerá tak, že Aldo sa rozhodne nechystá zavesiť svoje rukavice na klinec.
Bývalý kráľ pérovej váhy, ktorého mnohí pasovali za najlepšieho bojovníka všetkých čias, od decembra 2015 zažíva ťažké časy. Po dlhoročnej nadvláde nad celou divíziou má Aldo v posledných ôsmich zápasoch bilanciu 4-4.
Snom Alda bolo získať ešte raz opasok a rozlúčiť sa súbojom pred domácim publikom. Kvôli tomu avizoval, že už neplánuje podpísať nový kontrakt so svojím súčasným zamestnávateľom.
„Nie, nemyslím si,“ odpovedal Aldo na otázku, či po vypršaní aktuálnej zmluvy plánuje podpísať novú.„Neplánujem podpísať nový kontrakt," tvrdil Aldo pred niekoľkými mesiacmi.
Teraz je však všetko inak. Dana White prezradil, že Aldo pred duelom s Alexom Volkanovskim podpísal novú zmluvu na ďalších 8 zápasov, čo potvrdil aj Aldov manažér a tréner Andre Pederneiras.
Aldo (28-5) od roku 2011 zápasí len v UFC. 32-ročný brazílsky zápasník sa neraz vyjadril v tom zmysle, že v MMA nikdy nebude bojovať inde ako v UFC.





Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND