Pudilovú čaká v auguste ďalšia výzva

Jediná česká zástupkyňa v UFC sa v auguste znova postaví do boja.

Lucie Pudilová sa 3. augusta na podujatí UFC on ESPN 5 v americkom Newarku stretne s Antoninou Shevchenko, teda sestrou slávnejšej šampiónky Valentiny.

Pudilová sa vracia do zápasového kolotoča po prehre na domácom turnaji v Prahe. Jej februárová premožiteľka Liz Carmouche sa vďaka výhre nad ňou predstaví v titulovom dueli so spomínanou Valentinou Shevchenko.

Pre Antoninu Shevchenko pôjde celkovo o tretí zápas v UFC. Aj Shevchenko svoj posledný súboj prehrala. Nad jej sily bola pomerne prekvapujúco podceňovaná Roxanne Modafferi.  Mimochodom, svoje prvé víťazstvo v UFC si Shevchenko pripísala proti Ji Yeon Kim. Na úkor Kim si prvú výhru v najprestížnejšej organizácii sveta pripísala aj Pudilová.

Hlavným zápasom galavečera v Newarku by mal byť stret Robbieho Lawlera a Colbyho Covingtona.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko