Augustový zápas Lucie Pudilovej prebehne vo výbornom čase


UFC začína postupne kompletizovať štartovku podujatia v Newarku, ktoré sa bude konať 3. augusta. Turnaj už má hlavný zápas v podobe vysoko profilového duelu Robbieho Lawlera a Colbyho Covingtona.
Na kartu bol včera pridaný aj duel, ktorý bude mimoriadne zaujímať českých a slovenských fanúšikov, keďže sa do oktagonu vracia Lucie Pudilová. Na jedinú českú reprezentantku v UFC čaká výzva v podobe Antoniny Shevchenko.
Fanúšikov v našich končinách môže tešiť fakt, že duel Pudilovej prebehne vo výbornom čase. UFC oznámilo, že hlavná karta začne na hlavnom kanále o 15:00 ET, čo znamená 21:00 nášho SELČ.
Súboj Pudilová-Shevchenko sa tak bez ohľadu na to, do ktorej časti štartovky bude zaradený, uskutoční v prijateľnom čase. UFC tak určite potešilo európskych fanúšikov.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť