Augustový zápas Lucie Pudilovej prebehne vo výbornom čase

UFC začína postupne kompletizovať štartovku podujatia v Newarku, ktoré sa bude konať 3. augusta. Turnaj už má hlavný zápas v podobe vysoko profilového duelu Robbieho Lawlera a Colbyho Covingtona.
Na kartu bol včera pridaný aj duel, ktorý bude mimoriadne zaujímať českých a slovenských fanúšikov, keďže sa do oktagonu vracia Lucie Pudilová. Na jedinú českú reprezentantku v UFC čaká výzva v podobe Antoniny Shevchenko.
Fanúšikov v našich končinách môže tešiť fakt, že duel Pudilovej prebehne vo výbornom čase. UFC oznámilo, že hlavná karta začne na hlavnom kanále o 15:00 ET, čo znamená 21:00 nášho SELČ.
Súboj Pudilová-Shevchenko sa tak bez ohľadu na to, do ktorej časti štartovky bude zaradený, uskutoční v prijateľnom čase. UFC tak určite potešilo európskych fanúšikov.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko