Rozhodcovia pre hlavné zápasy UFC 239 sú známi. Koľko dostanú zaplatené?

Rozhodcovia v klietke a bodoví rozhodcovia pre oba titulové zápasy na UFC 239 už boli členmi Nevada State Athletic Commission vybraní.   

Už teraz je zrejmé, že Herb Dean bude tretím mužom v klietke, keď sa Jon Jones stretne na UFC 239 s Thiagom Santosom.

Rozhodcovský veterán Dean dostane za zápas zaplatené 1900 dolárov.

Mike Bell, Derek Cleary a Junichiro Kamijo budú bodovať hlavný zápas UFC 239: Jones vs Santos. Každý z nich dostane za svoju prácu odmenu vo výške 1 600 dolárov.

Co-headliner podujatia medzi Amandou Nunes a Holly Holm zastreší v klietke Marc Goddard. Goddard dostane za zápas taktiež ako Dean 1 900 dolárov. Dave Hagen, Sal D'Amato a Chris Lee budú súboj bodovať za 1600 dolárov.

Pre zaujímavosť treba dodať, že oproti UFC 232 sa bodovým rozhodcom zvýšila odmena o 400 dolárov, zatiaľ čo odmena rozhodcov v klietke ostala rovnaká.

UFC 239 sa bude konať 6. júla v T-Mobile Arena v Las Vegas.

Foto: Dave Mandel
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť