Mesiac po zranení sa Martin Parlagi vrhol do ďalšieho ťažkého zápasu, ktorý odboxoval do konca


Martin Parlagi (25-4-1) včera boxoval v Ženeve proti svetovej 45-ke super pérovej váhy Patrickovi Kinigamazimu (31-2), a zápas to bol teda zaujímavý.

Len mesiac po obnovení zranenia palca z predošlého zápasu sa Parlagi, s poriadne zatejpovaným bolestivým miestom, vrhol do ďalšej bitky. V 9. kole mu však nebolo všetko jedno, a ako sám priznáva, dostal poriadnu bombu, z ktorej sa dokázal  spamätať. Zápas nakoniec doviedol do konca, no bodoví rozhodcovia sa priklonili na stranu „domáceho“ Rwanďana žijúceho vo Švajčiarsku.

„V siedmom kole som trošku narazil ručičku, tak uvidíme čo ukáže röntgen. Myslím, že to nebolo tak na jednu bránku od Patricka, ale predviedli sme pekný výkon. Bol to celkom zaujímavý zápas. Až na to, že som v 9. kole chytil takú bombu, ktorú som v živote nedostal, no zázračne som sa z toho oklepal.

„Teraz si dám voľno, mám toho dosť, asi sa naspäť vrátim do svojej váhy, ešte som na túto váhu slabučký,“ uzatvára Martin, ktorý zároveň poďakoval všetkým ľudom, ktorí za ním stoja.

Celý zápas si môžete pozrieť na videu tu:

 

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť