Mesiac po zranení sa Martin Parlagi vrhol do ďalšieho ťažkého zápasu, ktorý odboxoval do konca

Martin Parlagi (25-4-1) včera boxoval v Ženeve proti svetovej 45-ke super pérovej váhy Patrickovi Kinigamazimu (31-2), a zápas to bol teda zaujímavý.

Len mesiac po obnovení zranenia palca z predošlého zápasu sa Parlagi, s poriadne zatejpovaným bolestivým miestom, vrhol do ďalšej bitky. V 9. kole mu však nebolo všetko jedno, a ako sám priznáva, dostal poriadnu bombu, z ktorej sa dokázal  spamätať. Zápas nakoniec doviedol do konca, no bodoví rozhodcovia sa priklonili na stranu „domáceho“ Rwanďana žijúceho vo Švajčiarsku.

„V siedmom kole som trošku narazil ručičku, tak uvidíme čo ukáže röntgen. Myslím, že to nebolo tak na jednu bránku od Patricka, ale predviedli sme pekný výkon. Bol to celkom zaujímavý zápas. Až na to, že som v 9. kole chytil takú bombu, ktorú som v živote nedostal, no zázračne som sa z toho oklepal.

„Teraz si dám voľno, mám toho dosť, asi sa naspäť vrátim do svojej váhy, ešte som na túto váhu slabučký,“ uzatvára Martin, ktorý zároveň poďakoval všetkým ľudom, ktorí za ním stoja.

Celý zápas si môžete pozrieť na videu tu:

 
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko