John Lineker bol prepustený z UFC

UFC sa rozhodlo prepustiť jedného z najlepších bojovníkov bamtamovej váhy, ktorý sa často sťažoval na nedostatočnú zápasovú vyťaženosť.
John Lineker (31-9 MMA, 12-4 UFC) neustále upozorňoval na to, že to nemá ľahké s hľadaním súperov. Brazílčan je povestný svojou brutálnou silou a neuveriteľnou výdržou. Pre tieto atribúty ho zdolali naozaj len tí najlepší z najlepších.
A akoby naschvál, keď už sa Lineker dostal k zápasu, často to dopadlo tak ako pred mesiacom. Lineker bol iba pár dní pred podujatím nútený odstúpiť zo súboja pre poranenie tváre.
A toto bolo podľa všetkého posledné plánované vystúpenie Johna Linekera v UFC, keďže portál MMA Junkie informoval o prekvapujúcom prepustení Linekera z dosiaľ nešpecifikovaných dôvodov.
Lineker pôsobil v UFC od roku 2012. Za ten čas stihol v najväčšej organizácii sveta odbojovať 16 duelov, z toho 12 víťazných. Dostal sa i pomerne blízko k titulovej šanci, no v súboji o opasok sa napokon neprestavil.
Pre fanúšikov bol ale za každých okolností zárukou dobrej zábavy, a preto bude zaujímavé sledovať, kam nakoniec zamieri.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko