Mojim cieľom je prekonávať prekážky, prijímať výzvy a každý deň byť lepšia ako včera, hovorí Viktória Lipianska


1. Aké sú tvoje aktuálne pocity po podpise zmluvy s ONE Championship?
Ešte som to stále nevstrebala. Je to pre mňa len veľmi ťažko uveriteľné. ONE sledujem od úplného začiatku ako vznikli čo nie je až tak dávno. Stále napredujú a veľkou rýchlosťou letia hore. Preto je pre mňa neskutočná česť byť toho súčasťou a reprezentovať našu krajinu a zároveň robiť čo ma baví a čomu som tak veľa obetovala.

2. V akej váhovej kategóri a pod akými pravidlami Ťa uvidíme vo ONE Championship?
Momentálne otvárajú novú váhu pre ženy a to je do 56,7kg. Budem zápasiť thajský box v MMA rukaviciach. Respektive je na rozhodnutí organizácie, či to bude v normálnych rukaviciach alebo v mma ale býva pravidlom, že thajský box sa zápasí v malých rukaviciach.3. Budeme ťa môcť vidieť zápasiť aj na Slovensku na akciách ako Hanuman Cup alebo už to budú vyslovene len akcie ONE Championship?
Podpisom zmluvy s ONE som sa tejto organizácii upísala na 2 roky (6 zápasov) a nemôžem zápasiť na žiadnej inej show. Mrzí ma to na jednej strane, lebo po dlhom čase som mala doma zápas v júny a bude mi to chýbať ale na druhej strane je toto pre mňa životná príležitosť, ktorá sa neodmieta a ktorú sa rozhodne chystám využiť.

4. Stojí za podpisom zmluvy aj nejaký tvoj promotér alebo Ťa oslovilo ONE Championship priamo?
Oslovili ma priamo z ONE. Konkrétne promotér z Bangkoku. 5. Kedy by sme Ťa mohli vidieť prvý krát v ringu ONE Championship?
Zatiaľ čakám na bližšie informácie k zápasu. Majú mi ich poslať čoskoro. Mám zatiaľ informáciu, že zápas by mal byť pravdepodobne v septembri ale kde a kedy presne ešte neviem.

6. Aké sú tvoje najbližšie plány?
Orientujem sa dátumovo na september tak som začala prípravu a dolaďujem veci ako je strava, sparingovia a podobné. Mám v pláne ísť na kemp do zahraničia.7. Aké sú tvoje športové ciele v tvojej kariére?
Moje ciele sú také, že budem trénovať ešte tvrdšie ako doteraz a s hrdosťou odprezentujem našu krajinu, seba, môj tím a šport, ktorý mám tak rada a ktorý ma strašne veľa naučil. Som hrdá na cestu, ktorú som prešla a všetko to smerovalo až k takejto veľkej chvíli pre moju športovú kariéru. Mojim cieľom je prekonávať prekážky, prijímať výzvy a každý deň byť lepšia ako včera.

8. Chcela by si niečo odkázať svojim fanúšikom a blízkym?
Samozrejme. Veľmi si vážim, akú obrovskú podporu a pozitívne ohlasy dostávam aj keď nie vždy sa mi podarí reagovať na správy alebo komentáre, verte, všetko vnímam a je to pre mňa veľmi pozitívna enegria, ktorá ma posúva a tlačí dopredu. Mojim blizkym to poviem osobne ako si ich vážim, že stoja pri mne v každej chvíli a podporujú ma (niekedy im dávam dobre zabrať hahaha). Bez nich by nič z tohto nebolo. Moja rodina a najbližší sú môj tím. S takouto podporou za chrbtom je radosť zápasiť. Obrovské ĎAKUJEM

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play