Schiavolin bol s turnajom PFN spokojný: Všetci sme dostali hneď po zápase cash

Aj napriek prehre v hlavnom zápase PFNPatrikom Kinclom si taliansky bojovník Mattia Schiavolin pochvaľuje organizáciu turnaja, a dokonca by sa rád predstavil na ďalších turnajoch pod manažmentom, ktorý Prague Fight Night organizoval.

„Akcia bola perfektná, skutočne som mal rád tu pozitívnu atmosféru medzi nami všetkými, a spôsob, akým sa manažment staral o tímy. Hotel bol na najvyššej úrovni, všetko bolo zabezpečené tak, ako bolo požadované, a všetci sme dostali hotovosť ihneď po zápase. Teším sa na opätovné zápasenie za tento manažment,“ napísal Schiavolin na Facebook stránku PFN.

Nevedno, či Schiavolin podpísal zmluvu s organizáciou na viac zápasov, a kto by mohol byť jeho ďalším súperom, no vyzerá to tak, že ho na domácej scéne ešte uvidíme  v akcií.

Celý zápas Kincl vs Schiavolin:
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!