Schiavolin bol s turnajom PFN spokojný: Všetci sme dostali hneď po zápase cash

Aj napriek prehre v hlavnom zápase PFNPatrikom Kinclom si taliansky bojovník Mattia Schiavolin pochvaľuje organizáciu turnaja, a dokonca by sa rád predstavil na ďalších turnajoch pod manažmentom, ktorý Prague Fight Night organizoval.

„Akcia bola perfektná, skutočne som mal rád tu pozitívnu atmosféru medzi nami všetkými, a spôsob, akým sa manažment staral o tímy. Hotel bol na najvyššej úrovni, všetko bolo zabezpečené tak, ako bolo požadované, a všetci sme dostali hotovosť ihneď po zápase. Teším sa na opätovné zápasenie za tento manažment,“ napísal Schiavolin na Facebook stránku PFN.

Nevedno, či Schiavolin podpísal zmluvu s organizáciou na viac zápasov, a kto by mohol byť jeho ďalším súperom, no vyzerá to tak, že ho na domácej scéne ešte uvidíme  v akcií.

Celý zápas Kincl vs Schiavolin:
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko