Schiavolin bol s turnajom PFN spokojný: Všetci sme dostali hneď po zápase cash


Aj napriek prehre v hlavnom zápase PFNPatrikom Kinclom si taliansky bojovník Mattia Schiavolin pochvaľuje organizáciu turnaja, a dokonca by sa rád predstavil na ďalších turnajoch pod manažmentom, ktorý Prague Fight Night organizoval.

„Akcia bola perfektná, skutočne som mal rád tu pozitívnu atmosféru medzi nami všetkými, a spôsob, akým sa manažment staral o tímy. Hotel bol na najvyššej úrovni, všetko bolo zabezpečené tak, ako bolo požadované, a všetci sme dostali hotovosť ihneď po zápase. Teším sa na opätovné zápasenie za tento manažment,“ napísal Schiavolin na Facebook stránku PFN.

Nevedno, či Schiavolin podpísal zmluvu s organizáciou na viac zápasov, a kto by mohol byť jeho ďalším súperom, no vyzerá to tak, že ho na domácej scéne ešte uvidíme  v akcií.

Celý zápas Kincl vs Schiavolin:

Kam ďalej

Tomáš Deák sa predstaví v prestížnej ruskej lige RCC, IMF je iba medzizastávka! Senec ukrýva klenot, Richard Husenica je slovenská budúcnosť BJJFilm Attila prekonal očakávania, v sledovanosti predbehol aj hollywoodske trhákyFilm ATTILA prepisuje pohľad na bojové športy (recenzia)UFC 247: Jones v tesnom zápase udržal titulJakub Müller ukázal neskutočné gesto fair play