Virgil Zwicker je v kalifornskej väzbe, pri zatýkaní kládol odpor

Virgil Zwicker má doma v Spojených štátoch veľké problémy so zákonom. Nedávny premožiteľ slovenskej hviezdy Attilu Végha bol zatknutý v Kalifornii.

Polícia v kalifornskom meste Temecula, kde Zwicker žije, chcela 37-ročného Američana s indiánskymi koreňmi zatknúť v jeho dome. Zwicker bol podozrivý z nedovoleného držania zbraní a stalkingu, tiež z ďalších s tým súvisiacich skutkov. 

Zwicker však po príchode policajnej hliadky odmietol spolupracovať a namiesto toho sa pokúsil o útek. Zwickerovi sa chvíľu darilo unikať, no policajti ho zakrátko našli v inej časti mesta. Tam to bola pre Zwickera rázna konečná, no rozhodne nešlo o vzdanie sa. Bojovník údajne siahal rukou k opasku a keďže policajti nevedeli, či Zwicker nemá pri sebe zbraň, radšej okamžite zasiahli. Jeden z dôstojníkov ho na motorke zrazil k zemi.

Zwicker a zasahujúci dôstojník boli následne prevezení do nemocnice, kde im ošetrili ľahšie zranenia, ktoré utrpeli pri zatýkaní. Potom už Zwicker putoval do väzby. Jeho kaucia bola stanovená na 500-tisíc dolárov.

Polícia napokon potvrdila svoje podozrenia. Zwicker síce nemal žiadnu zbraň pri sebe, no v jeho dome boli nájdené zbrane a munícia. K existujúcim obvineniam sa mu tak navyše pripíše aj kladenie odporu pri zatýkaní a vzhľadom na to, že Zwicker má bohatú kriminálnu minulosť, to pokojne môže znamenať koniec jeho profesionálnej kariéry v MMA.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!