Súboj Tomáš Deák vs Filip Macek potvrdený!

A je to tu. To, o čom sa už dlhšie špekulovalo je naozaj realitou. Slovenský šampión organizácie Fight Nights Global Tomáš Deák sa stretne v ostro sledovanom súboji s Filipom Mackom. Tento duel by sa mal uskutočniť na bratislavskom podujatí OKTAGON 14, ktoré sa uskutoční 14. septembra na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Súboj bude s druhým hlavným zápasom večera, keďže ako hlavný zápas bol už potvrdený súboj Krištofič vs Pukač. Súboj bantamových váh má ale ešte čosi naviac, je dokonca titulový! Obaja bojovníci majú pritom parádnu bilanciu, keď ťahajú šnúru piatich výhier v rade.

Informáciu o tom, že sa súboj uskutoční potvrdil aj samotný Tomáš Deák. „Áno, je to pravda. Súboj sa uskutoční v Bratislave, už iba čakáme na oficiálne zverejnenie.“ Tešiť sa tak môžeme na výborný zápas československých jednotiek váhy do 61.2 kilogramu.
Kam ďalej

Nemám žiadne výhovorky, súper bol proste lepší, hovorí Attila VéghXFN definitívne končí, oznámil Petr KarešKrach XFN: Keď hrajú prím diletantiÚprimná Karolina Kowalkiewicz: Moje najlepšie roky a špičková forma sú prečMamed Khalidov bol zadržaný protiteroristickou jednotkou, údajne mal úlohu pri kradnutí áut z ČiechChcel som mu dať KO, čo bola somarina, prezrádza Samuel Daňko