Súboj Tomáš Deák vs Filip Macek potvrdený!


A je to tu. To, o čom sa už dlhšie špekulovalo je naozaj realitou. Slovenský šampión organizácie Fight Nights Global Tomáš Deák sa stretne v ostro sledovanom súboji s Filipom Mackom. Tento duel by sa mal uskutočniť na bratislavskom podujatí OKTAGON 14, ktoré sa uskutoční 14. septembra na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Súboj bude s druhým hlavným zápasom večera, keďže ako hlavný zápas bol už potvrdený súboj Krištofič vs Pukač. Súboj bantamových váh má ale ešte čosi naviac, je dokonca titulový! Obaja bojovníci majú pritom parádnu bilanciu, keď ťahajú šnúru piatich výhier v rade.

Informáciu o tom, že sa súboj uskutoční potvrdil aj samotný Tomáš Deák. „Áno, je to pravda. Súboj sa uskutoční v Bratislave, už iba čakáme na oficiálne zverejnenie.“ Tešiť sa tak môžeme na výborný zápas československých jednotiek váhy do 61.2 kilogramu.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND