Súboj Tomáš Deák vs Filip Macek potvrdený!

A je to tu. To, o čom sa už dlhšie špekulovalo je naozaj realitou. Slovenský šampión organizácie Fight Nights Global Tomáš Deák sa stretne v ostro sledovanom súboji s Filipom Mackom. Tento duel by sa mal uskutočniť na bratislavskom podujatí OKTAGON 14, ktoré sa uskutoční 14. septembra na zimnom štadióne Ondreja Nepelu.

Súboj bude s druhým hlavným zápasom večera, keďže ako hlavný zápas bol už potvrdený súboj Krištofič vs Pukač. Súboj bantamových váh má ale ešte čosi naviac, je dokonca titulový! Obaja bojovníci majú pritom parádnu bilanciu, keď ťahajú šnúru piatich výhier v rade.

Informáciu o tom, že sa súboj uskutoční potvrdil aj samotný Tomáš Deák. „Áno, je to pravda. Súboj sa uskutoční v Bratislave, už iba čakáme na oficiálne zverejnenie.“ Tešiť sa tak môžeme na výborný zápas československých jednotiek váhy do 61.2 kilogramu.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!