Reakcia Michaela Bispinga na KO Urijaha Fabera stojí za to (Video)

Bisping si rýchlo zvykol na úlohu spolukomentátora pre ESPN, o čom svedčia pozitívne ohlasy zo strany fanúšikov. Tí si Bispinga v tejto pozícii obľúbili aj vďaka tomu, ako súboje prežíva i spoza pletiva.

Návrat Urijaha Fabera na domácej pôde bol sám o sebe veľkou udalosťou. Avšak ešte len výsledok a spôsob, akým sa Faber vrátil, bol ozajstnou parádou.

46-sekundové KO po 30 mesiacov trvajúcej pauze, to istotne nečakal ani samotný Faber. Knokaut, ktorý si odniesol Ricky Simon, postavil zo sedadiel úplne každého.

Výnimkou nebol ani spolukomentátor ESPN, bývalý šampión UFC a v súčasnosti už aj člen Siene slávy, Michael Bisping. Bisping po úžasnom KO v podaní svojho kolegu zo Siene slávy doslova šalel.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!