Reakcia Michaela Bispinga na KO Urijaha Fabera stojí za to (Video)


Bisping si rýchlo zvykol na úlohu spolukomentátora pre ESPN, o čom svedčia pozitívne ohlasy zo strany fanúšikov. Tí si Bispinga v tejto pozícii obľúbili aj vďaka tomu, ako súboje prežíva i spoza pletiva.

Návrat Urijaha Fabera na domácej pôde bol sám o sebe veľkou udalosťou. Avšak ešte len výsledok a spôsob, akým sa Faber vrátil, bol ozajstnou parádou.

46-sekundové KO po 30 mesiacov trvajúcej pauze, to istotne nečakal ani samotný Faber. Knokaut, ktorý si odniesol Ricky Simon, postavil zo sedadiel úplne každého.

Výnimkou nebol ani spolukomentátor ESPN, bývalý šampión UFC a v súčasnosti už aj člen Siene slávy, Michael Bisping. Bisping po úžasnom KO v podaní svojho kolegu zo Siene slávy doslova šalel.

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?