Kareš chce zápasiť s Ondrušom, zarobené peniaze použije na splatenie dlhov

Tak a máme tu ďalší posun v kauze XFN. Po tom, čo boli údajne vyplatení všetci fanúšikovia, ktorí si zakúpili lístky cez aplikáciu XFN tu máme ďalšiu novinku. Tou nie je nič iné, ako zápas Petra Kareša, vďaka ktorému by mohol vyplatiť dlžoby voči bojovníkom.

„Řešení plateb zápasníků jsem vybral netradiční - přijal jsem nabídku na zápas sám. Peníze za můj zápas budou 100% využity a měly by zcela pokrýt dluhy zápasníků,” napísal Kareš na svojom Facebooku. Ponuku na zápas pritom dostal Petr ´Píno´ Ondruš, s ktorým sa momentálne Kareš nemá príliš v láske, a s ktorým už v minulosti jeden zápas v K1 prehral.

Kareš taktiež prisľúbil, že do konca roku 2019 splní svoje záväzky aj voči Kapke nadejě, ktorej mal byť vyplatený sponzorský dar pred pol rokom. „Kapka naděje po dohodě s ředitelem organizace panem Fischerem bude hrazena průběžně a zcela zaplacena do konce roku 2019. Naše spolupráce s Kapkou naděje vždy byla a stále je korektní. Vykonali jsme společně mnoho dobrého.”

Skrátka ale stále prídu fanúšikovia, ktorí si kupovali lístky cez Ticketportal. Tu totiž Kareš poukázal na to, že nemá veľa možnosti na splácanie týchto pohľadávok a všetko preniesol na spoločnosť Best Rating, ktorá riadila XFN. “Pro vstupenky v rámci Tickeportal je řešení složitější. Pokud se podíváte na obchodní rejstřík společnosti BEST RATING, která za vstupenky lidem dluží, tak zjistíte, že 3.7.2019 nový jednatel z firmy zmizel úplně. Snad už je každému jasné, že nepřišel, aby jednal. Znemožnil konání O2 arény a odešel. I přesto věřím, že se podaří peníze za vstupenky vrátit i zde - reklamací je 114. Zabere to ale bohužel další čas.” K tomu, či sa svojich peňazí dočká aj investor Ján Brčák, sa Kareš nevyjadril. Ten mal do XFN naliať státisíce eur, ktoré podľa Brčáka previedol Kareš na svoje súkromné účty.

Zatiaľ si tak počkáme na odpoveď Ondruša a v prípade kladnej odpovede budeme zvedaví, pod hlavičkou akého promotéra by sa tento súboj uskutočnil.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!