Sam Alvey sa oprel do Marca Goddarda: Postarám sa o to, aby už ďalšie moje zápasy nerozhodoval


Sam Alvey po posledných zápasoch nemá príliš v láske uznávaného rozhodcu Marca Goddarda, informuje portál Sherdog.

Alvey prehral vo svojich posledných dvoch vystúpeniach v UFC na TKO s Antoniom Rogeriom Nogueirom, a aj Jimom Cruteom, a v oboch prípadoch bol Goddard tretím mužom v klietke. Vždy usmievajúci sa "Smile'n" Sam má problém s oboma stopnutiami, najmä však s tým, keď Goddard zasiahol pri prehre s Crutem na UFC 234.

„To zastavenie bolo odpad. To sú dve v rade, ktoré mi urobil Marc Goddard. Bolo to zlé. Pozrel som sa na to, a nemal by som dostávať údery, no bol som v poriadku, keď to zastavil,“ povedal Alvey, ktorý bude v sobotu v San Antoniu čeliť Klidsonovi Abreuovi na UFC on ESPN 4. „Dokonca som dal palec hore, pretože 40 minút pred súbojom povedal, že ak si v poriadku, daj palec hore. Urobil som to, ale myslím, že to nevidel a zastavil zápas.“

„Postarám sa o to, aby už ďalšie moje zápasy nerozhodoval. Som si istý, že už so mnou nechce mať nič spoločné, je to dvakrát, čo som sa sťažoval,“ povedal Alvey. "Som si istý, že s tým nikto nebude mať problém, že už viac nebude rozhodovať moje zápasy," uzatvára.

Foto: mmajunkie.com

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?