Chcem niekoho z top 10, hovorí Andre Fili

Noc v Sacramente bola pre domáci klub Team Alpha Male úspešný. Vo výbornej forme sa vrátil Urijah Faber a nesklamal ani jeho kolega Andre Fili (20-6). Ten na UFC Fight Night 155 v Sacramente dokázal v prvom kole ukončiť Sheymona Moraesa (11-4) a po zápase zdôraznil, aké dôležité a emotívne pre neho bolo toto víťazstvo.

„Okrem dňa keď sa mi narodila sestra môže byť toto najšťastnejší deň v mojom živote. Dať niečo späť tomuto mestu a môjmu tímu je neskutočný pocit. Všetko, čo robím, robím pre ľudí okolo mňa.“

A samozrejme Fili nezabudol spomenúť čo by si prial ďalej „Chcem ďalší zápas proti fighterovy z top 10. Nezáleží kto to bude, pretože idem poraziť každého na svete. Chcem veľké mená.“

Fili má momentálne z posledných piatich zápasov na konte štyri výhry a tak jeho požiadavka vyzerá veľmi sľubne. Uvidíme, kam bude smerovať kariéra nádejnej pérovej váhy.

 
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!