Trujilo posielal 16-ročnému dievčaťu fotky svojich genitálií a videá svojej masturbácie

Polícia zverejnila podrobnosti prípadu ex-UFC zápasníka Abela Trujila, ktorý bol obvinený z držania detskej pornografie. Vysvitlo, že Trujilo dokonca posielal obscénne fotografie a videá neplnoletému dievčaťu.

Ex-bojovník UFC Abel Trujilo mal posielať obscénne fotografie a videá dievčaťu, o ktorom vedel, že je neplnoleté.

Trujilo je obvinený z toho, že 16-ročnému dievčaťu posielal fotografie svojich genitálií a videá svojej masturbácie počas jari 2018 prostredníctvom sociálnych sietí Instagram a Snapchat. Informácie o prípade získal portál MMAJunkie.com.

Údajná obeť vraj viackrát požiadala Trujila, aby prestal s posielaním svojich nahých fotografií a videí. A hoci Trujila aj zablokovala a vyhýbala sa sociálnym sieťam, zápasník po niekoľkých mesiacoch opäť našiel spôsob, ako jej posielať nechutné fotografie. Neplnoleté dievča sa následne konečne rozhodlo zájsť na políciu, ktorá začala prípad riešiť.

Dievča na výsluchu priznalo, že spočiatku sa jej páčila Trujilova pozornosť, lebo sa jednalo o známeho športovca. Ten reagoval na jej fotografie umiestnené na Instagrame, kde sa nachádzalo aj niekoľko fotiek v kostýme pre roztlieskavačky. Keď sa však Trujilo začal otvorene rozprávať o sexe a pýtal si jej nahé fotografie, dievča sa obrátilo na políciu.

Trujilo sa neskôr priznal ku konverzáciám s viacerými neplnoletými dievčatami. V galérii Trujilovho telefónu objavili fotografie nahých mladých žien.

Bývalému zápasníkovi ľahkej váhy hrozí trest v rozmedzi 12-18 mesiacov a pokuta vo výške od 10 do 100-tisíc dolárov.

 
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!