Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápase

Svet bojových športov dnes zasiahla smutná správa. Vo veku 28 rokov zomrel ruský boxer Maxim Dadashev (13-1). Osudným sa mu stali zranenia hlavy, ktoré utrpel v zápase s Portoričanom Subrielom Matiasom (14-0).

Súboj zastavil roh Dadasheva po 11. kole, keď svojho zverenca tréner Buddy McGirt ešte v ringu prosil o stopnutie. "Ak tak neurobím, rozhodca to urobí." Poď, Max. Prosím,“ hovoril mu McGirt. Dadashev dokonca pokrútil hlavou, keď mu McGirt povedal, že zápas zastavil.

Ruský boxer bol po zápase prevezený do nemocnice v Marylande, kde podstúpil operáciu krvácania do mozgu. V sobotu lekári uviedli, že utrpel vážne poškodenie mozgu a jeho smrť bola potvrdená dnes, t. j. v utorok.

Foto: Scott Taetsch/Getty Images
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda