Chochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!

Od 30.júla do 3.augusta prebiehali v Záhrebe historicky prvé Univerzitné Majstrovstvá Európy WAKO v K1.

Slovensko dokázalo na tomto podujatí získali 3 zlaté medaile!

Monika Chochlíková po zisku bronzu na Majstrovstvách Sveta v Muay Thai sa okamžite premiestnila do Záhrebu.

Okrem zmeny kontinentu nasledovala zmena pravidiel a taktiež z váhovej kategórie do 51kg presun do 56kg.

Aj napriek výraznemu váhovemu rozdielu dokázala v konkurencii 9 zápasníčok vyhrať všetky 3 zápasy.

Vo finále si pripísala cenný skalp poľskej jednotky - Ewy Pietrzykowskej, ktorá je okrem medailistky z mnohých svetových turnajov, aj premoźiteľkou Sandry Maškovej!

Druhé zlato získala v konkurencii 4 zápasníčok Alexandra Filipová vo váhe do 65kg. Vo finále nedala šancu svojej súperke z Poľska. Pole Rogale a hľadko vyhrala na body!

Posledné zlato získala Lucia Cmárová, ktorá dokázala vyhrať kategóriu do 60kg po 3 víťazných zápasoch. Finále jasne vyhrala KO v 2.kole parádne načasovanou pätou z otočky nad súperkou z Ruska, Olchou Mongush!

Vďaka hladkým a jasným 3 výhram bola Luciia Cmárová vyhlásená Zápasníčkou Turnaja!

V októbri prebehnú Majstrovstvá Sveta WAKO v K1 v Sarajeve, kde všetky tri dievčatá budú patriť k našim najväčším adeptkám na medaile!
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť