Cain Velasquez má za sebou debut v profi wrestlingu (video)


Bývalý šampión ťažkej váhy UFC sa skúša presadiť v kolotoči profi wrestlingu. Velasquez včera absolvoval debut v známej mexickej organizácii.

Cain Velasquez vo viacerých rozhovoroch priznal, že ho láka kariéra v profi wrestlingu. Velasquez sa netají tým, že je od mala fanúšikom sveta hraných zápasov a po ukončení aktívnej kariéry v MMA by mohol zakotviť aj v WWE. Velasquez už dokonca pred časom navštívil tréningové centrum WWE.

A najmä po tom, ako dopadol jeho februárový návrat do klietky, teda blesková prehra s Francisom Ngannouom, je možné, že Cain čoraz viac uvažuje o "prestupe", aký pred pár rokmi zvolila napríklad Ronda Rousey. Mimochodom, Rousey medzičasom aj prerušila svoje pôsobenie v WWE, keďže chce venovať všetok svoj čas rodine, ktorú tvorí s Travisom Browneom.

Avšak naspäť ku Cainovi Velasquezovi. Ten totiž včera absolvoval debut v profi wrestlingu, a to na jednom z najznámejších mexických podujatí TripleMania.

Velasquezov wrestlingový debut bol hodnotený veľmi pozitívne, čiže je takmer istotou, že Velasqueza uvidíme čoskoro v ringu opäť. 

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND