MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cesta

Palec hore pre Český zväz MMA (CSMMA)! Ten totiž priamo podporil boj proti dopingu v MMA.

Na majstrovstvách Českej republiky, ktoré sa uskutočnili dňa 22. júna, boli náhodným výberom Antidopingového výboru vybraní štyria finalisti majstrovstiev, ktorí boli podrobení testovaniu na doping. Dobrou správou je, že všetky testy bojovníkov boli negatívne.

Týmto krokom CSMMA ukázal, že výhovorky typu „je to drahé“ a pod. neobstoja a je možné za čistotu MMA bojovať aj na česko-slovenskom rybníčku.

Dočkáme sa tak konečne testovania aj na profesionálnej MMA scéne v Česku a na Slovensku alebo budú musieť poctiví jedinci naďalej bojovať proti nerovným súperom, ktorých výkon je podporený zakázanými látkami?

Foto: CSMMA
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda