Mach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda

Mediálna sila Floyda Mayweathera je neodškriepiteľná. Na vlastnej koži to pocítil hviezdny Makhmud Muradov, ktorý je obľúbencom legendárneho boxera. Už pred súbojom v Bratislave našej redakcii prezradil, že ho stále volajú do Ameriky a momentálne si ju už aj naplno užíva.

Mach pritom stihol zaujať doslova celý bojový svet, keď Mayweather najprv zdieľal fotografiu a neskôr aj video highlightov s popisom, že Muradov je najlepší fighter sveta. „Ani jsem ho neprosil o to, aby udělal ten příspěvek, nebo něco takového. Sám mi řekl, abych vytvořil nějaké video, poslal jsem mu jej a on to sdílel. Nic víc, nic míň,” uviedol Muradov pre isport.cz s tým, že je to aj odpoveď pre tých, čo neverili, že Floyd za ním skutočne stojí a podporuje ho.

Príspevok Mayweathera naozaj obletel svet, keď mu na Instagrame za dnešok pribudlo viac ako 50 tisíc followerov, čo je podstatnejšie, ozval sa aj jeden z najlepších bojovníkov sveta skrz všetky váhové kategórie Henry Cejudo. A treba povedať, že nebol veľmi milý. “Prinútim ho predo mnou pokľaknúť,” komentoval šampión dvoch váhových kategórii. Muradov ale pohotovo zareagoval a odpovedal rovnakou kartou. “Keď trocha narastieš, nevidím v tom problém.” Cejudo má totiž iba 163 cm.

Azda neexistuje lepšia príprava na vstup do UFC, ako slovná výmena s tým najlepším, čo svetová scéna ponúka. Domáci fanúšikovia by si tak mali Macha užívať v domácich arénach pri každej príležitosti. Je totiž jasné, že jeho odchod do najvyššej ligy UFC je iba otázkou času.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda