Mach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda

Mediálna sila Floyda Mayweathera je neodškriepiteľná. Na vlastnej koži to pocítil hviezdny Makhmud Muradov, ktorý je obľúbencom legendárneho boxera. Už pred súbojom v Bratislave našej redakcii prezradil, že ho stále volajú do Ameriky a momentálne si ju už aj naplno užíva.

Mach pritom stihol zaujať doslova celý bojový svet, keď Mayweather najprv zdieľal fotografiu a neskôr aj video highlightov s popisom, že Muradov je najlepší fighter sveta. „Ani jsem ho neprosil o to, aby udělal ten příspěvek, nebo něco takového. Sám mi řekl, abych vytvořil nějaké video, poslal jsem mu jej a on to sdílel. Nic víc, nic míň,” uviedol Muradov pre isport.cz s tým, že je to aj odpoveď pre tých, čo neverili, že Floyd za ním skutočne stojí a podporuje ho.

Príspevok Mayweathera naozaj obletel svet, keď mu na Instagrame za dnešok pribudlo viac ako 50 tisíc followerov, čo je podstatnejšie, ozval sa aj jeden z najlepších bojovníkov sveta skrz všetky váhové kategórie Henry Cejudo. A treba povedať, že nebol veľmi milý. “Prinútim ho predo mnou pokľaknúť,” komentoval šampión dvoch váhových kategórii. Muradov ale pohotovo zareagoval a odpovedal rovnakou kartou. “Keď trocha narastieš, nevidím v tom problém.” Cejudo má totiž iba 163 cm.

Azda neexistuje lepšia príprava na vstup do UFC, ako slovná výmena s tým najlepším, čo svetová scéna ponúka. Domáci fanúšikovia by si tak mali Macha užívať v domácich arénach pri každej príležitosti. Je totiž jasné, že jeho odchod do najvyššej ligy UFC je iba otázkou času.
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť