Stefan Struve na dôchodku nevydržal príliš dlho

Holandský „Mrakodrap" napokon do športového dôchodku neodchádza. S UFC dokonca predĺžil zmluvu.

„Myslím, že je známe, že moje srdce nie je úplne v poriadku. Teraz je to už lepšie, no pred pár rokmi som si povedal, že svojej kariére dávam ešte tak 5 rokov. Odvtedy už ubehlo trochu viac času, a preto je tu veľká šanca, že toto bol môj posledný zápas. Nie som rozhodnutý na 100%, no je to veľmi pravdepodobné. Ďakujem všetkým fanúšikom či trénerom, ktorí pri mne stáli celých 16 rokov," povedal vo februári v Prahe Stefan Struve, ktorý z oktagonu napriek výhre odchádzal so slzami v očiach. 

Struve naznačil, že ešte nebol rozhodnutý napevno, no vzhľadom na jeho zdravotný stav a nie príliš dobré výsledky v posledných rokoch sa zdalo, že predsa môže ísť o definitívne rozhodnutie.

Po mesiacoch ticha však prišlo potvrdenie Struveovho ďalšieho zápasu. Ten sa bude konať 7. decembra a 213 cm vysoký Holanďan sa postaví Benovi Rothwellovi. Struve okrem toho podpísal aj nový dlhodobý kontrakt s UFC, uviedol rešpektovaný novinár Ariel Helwani z ESPN.

Struve je tak ďalším príkladom bojovníka, ktorý si pomerne rýchlo rozmyslel pobyt na športovom dôchodku.
Kam ďalej

Smutné správy. Boxer zomrel na následky zranení, ktoré utrpel v zápasePešta chce zápas s Vémolom, ten mu odkazuje: Ak prejdeš cez Kimballa, tak ťa pokojne popravím v 93-ke"Tieto Majstrovstvá Sveta boli najťažším a najlepšie obsadeným turnajom na akom som v mojej kariére bola." hovorí Monika ChochlíkováChochlíková, Cmárová a Filipová vyhrali Univerzitné Majstrovstvá Európy v K1!MMA a testovanie na doping: Kde je vôľa, tam je cestaMach Muradov zaujal samotného Henry Cejuda