Môžeš sa vyjadrovať o svojej materi, odkazuje Pirát Pukačovmu trénerovi

Tak takéto slová veru Lukáš Hačkulič zrejme ešte nepočul. Pred súbojom o Bratislavu medzi Robom Pukačom a ´Pirátom´ Krištofičom totiž začína byť poriadne dusno. Včera totiž Krištofič adresoval silovo-kondičnému trénerovi Pukača Hačkuličovi poriadne drsné slová, ktorými reagoval na jeho označenie, že ´Pirát´ je iba nejaký Bernolákovčan.

„Takže ja som dajaký Bernolákovčan? Bernolákovčan som, ale nie dajaký! Takže, ty sa môžeš vyjadrovať o svojej materi, lebo ti môžem jednu naje*ať a tých 180 kíl sa bude na tebe týždeň vlniť. Takže to môžete tej predlohe na Obelixa odkázať, kok*tovi.

Hačkulič sa na adresu Krištofiča vyjadril v dokumente ´Cesta na Oktagon´, čo nenechalo ´Piráta´ chladným. Ten odpovedal skrz Instagram priamo z Thajska, kde sa spoločne s Lajošom Kleinom pripravuje na jeden z kľúčových súbojov kariéry. Uvidíme, či to je iba začiatok trash talku vybičovaného súboja, alebo bude panovať pokojná atmosféra.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!