Môžeš sa vyjadrovať o svojej materi, odkazuje Pirát Pukačovmu trénerovi


Tak takéto slová veru Lukáš Hačkulič zrejme ešte nepočul. Pred súbojom o Bratislavu medzi Robom Pukačom a ´Pirátom´ Krištofičom totiž začína byť poriadne dusno. Včera totiž Krištofič adresoval silovo-kondičnému trénerovi Pukača Hačkuličovi poriadne drsné slová, ktorými reagoval na jeho označenie, že ´Pirát´ je iba nejaký Bernolákovčan.

„Takže ja som dajaký Bernolákovčan? Bernolákovčan som, ale nie dajaký! Takže, ty sa môžeš vyjadrovať o svojej materi, lebo ti môžem jednu naje*ať a tých 180 kíl sa bude na tebe týždeň vlniť. Takže to môžete tej predlohe na Obelixa odkázať, kok*tovi.

Hačkulič sa na adresu Krištofiča vyjadril v dokumente ´Cesta na Oktagon´, čo nenechalo ´Piráta´ chladným. Ten odpovedal skrz Instagram priamo z Thajska, kde sa spoločne s Lajošom Kleinom pripravuje na jeden z kľúčových súbojov kariéry. Uvidíme, či to je iba začiatok trash talku vybičovaného súboja, alebo bude panovať pokojná atmosféra.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND