Môžeš sa vyjadrovať o svojej materi, odkazuje Pirát Pukačovmu trénerovi


Tak takéto slová veru Lukáš Hačkulič zrejme ešte nepočul. Pred súbojom o Bratislavu medzi Robom Pukačom a ´Pirátom´ Krištofičom totiž začína byť poriadne dusno. Včera totiž Krištofič adresoval silovo-kondičnému trénerovi Pukača Hačkuličovi poriadne drsné slová, ktorými reagoval na jeho označenie, že ´Pirát´ je iba nejaký Bernolákovčan.

„Takže ja som dajaký Bernolákovčan? Bernolákovčan som, ale nie dajaký! Takže, ty sa môžeš vyjadrovať o svojej materi, lebo ti môžem jednu naje*ať a tých 180 kíl sa bude na tebe týždeň vlniť. Takže to môžete tej predlohe na Obelixa odkázať, kok*tovi.

Hačkulič sa na adresu Krištofiča vyjadril v dokumente ´Cesta na Oktagon´, čo nenechalo ´Piráta´ chladným. Ten odpovedal skrz Instagram priamo z Thajska, kde sa spoločne s Lajošom Kleinom pripravuje na jeden z kľúčových súbojov kariéry. Uvidíme, či to je iba začiatok trash talku vybičovaného súboja, alebo bude panovať pokojná atmosféra.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť