Po dlhšej pauze cítim, že je čas vrátiť sa na scénu, hovorí Michal Martínek


Michala Martínka (7-1) už pravdepodobne čoskoro uvidíme späť v hre. Šampión Oktagon MMA sa na sociálnych sieťach vyjadril, že pociťuje čas na návrat. „Po dlhšej pauze cítim, že je čas vrátiť sa na scénu, od ktorej som si dal pauzu....,“ hovorí.

Po prvej prehre kariéry Michal verí, že ho táto skúsenosť zocelila a spravila silnejším. „Buď ako bábätko, ktoré miliónkrát skúsi vstať, kým nezačne chodiť. V tom je ten vtip, keď to prestaneš skúšať, tak sa ti nepodarí dôjsť kam ty chceš, a to sa ma netýka, pretože bojovník sa nikdy nevzdá niečoho, čo miluje .. občas potrebuješ prehrať, aby si sa stal silnejším, výhra utuží, prehra zocelí, teraz už to viem.“

Martínek si je vedomý svojich chýb a za jednu z nich považuje spoliehanie sa na ľudí okolo seba, čo chce do budúcna zmeniť.

„Urobil som veľa chýb. Veľa som sa spoliehal na ľudí okolo seba. Teraz už viem, že budem viac načúvať sebe a bude ma čakať veľa zmien.

Chcel som sa zavďačiť ľuďom, ale pochopil som, že to nemá zmysel, keď ten čo počúva nemá rovnako uvoľnenú myseľ,“ zakončuje český bojovník.

Foto: Michal Martínek FB

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?