Po dlhšej pauze cítim, že je čas vrátiť sa na scénu, hovorí Michal Martínek

Michala Martínka (7-1) už pravdepodobne čoskoro uvidíme späť v hre. Šampión Oktagon MMA sa na sociálnych sieťach vyjadril, že pociťuje čas na návrat. „Po dlhšej pauze cítim, že je čas vrátiť sa na scénu, od ktorej som si dal pauzu....,“ hovorí.

Po prvej prehre kariéry Michal verí, že ho táto skúsenosť zocelila a spravila silnejším. „Buď ako bábätko, ktoré miliónkrát skúsi vstať, kým nezačne chodiť. V tom je ten vtip, keď to prestaneš skúšať, tak sa ti nepodarí dôjsť kam ty chceš, a to sa ma netýka, pretože bojovník sa nikdy nevzdá niečoho, čo miluje .. občas potrebuješ prehrať, aby si sa stal silnejším, výhra utuží, prehra zocelí, teraz už to viem.“

Martínek si je vedomý svojich chýb a za jednu z nich považuje spoliehanie sa na ľudí okolo seba, čo chce do budúcna zmeniť.

„Urobil som veľa chýb. Veľa som sa spoliehal na ľudí okolo seba. Teraz už viem, že budem viac načúvať sebe a bude ma čakať veľa zmien.

Chcel som sa zavďačiť ľuďom, ale pochopil som, že to nemá zmysel, keď ten čo počúva nemá rovnako uvoľnenú myseľ,“ zakončuje český bojovník.

Foto: Michal Martínek FB
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!