SÍDLISKOVÝ BOJ 4 už zajtra v Ružinove!


Podujatie Sídliskový Boj pokračuje už 30. 8 až 31. 8. 2019 svojim štvrtým ročníkom. Priaznivci boxu a thaiboxu sa môžu tešiť na dvojdňovú dávku zápasov, ktorá bude úplne zdarma.

Na tradičnom open air podujatí na divákov čakajú zápasy v Thajskom boxe, 4. ročník medzinárodného ženského turnaja Pohár Ružinova a v premiére 1. ročník medzinárodného turnaja Vyšehradskej štvorky.

Turnaj organizuje domáci Box Club Ružinov 821 za podpory mestskej časti Bratislava-Ružinov. Okrem samotných zápasov na fanúšikov čakajú aj sprievodné aktivity.

Sídliskový boj sa uskutoční pri obchodnom dome Kocka na Seberíniho 14. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v neďalekom Gymnáziu Ivana Horvátha v Ružinove.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND