SÍDLISKOVÝ BOJ 4 už zajtra v Ružinove!

Podujatie Sídliskový Boj pokračuje už 30. 8 až 31. 8. 2019 svojim štvrtým ročníkom. Priaznivci boxu a thaiboxu sa môžu tešiť na dvojdňovú dávku zápasov, ktorá bude úplne zdarma.

Na tradičnom open air podujatí na divákov čakajú zápasy v Thajskom boxe, 4. ročník medzinárodného ženského turnaja Pohár Ružinova a v premiére 1. ročník medzinárodného turnaja Vyšehradskej štvorky.

Turnaj organizuje domáci Box Club Ružinov 821 za podpory mestskej časti Bratislava-Ružinov. Okrem samotných zápasov na fanúšikov čakajú aj sprievodné aktivity.

Sídliskový boj sa uskutoční pri obchodnom dome Kocka na Seberíniho 14. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie bude konať v neďalekom Gymnáziu Ivana Horvátha v Ružinove.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!