Buchinger novou akvizíciou KSW!

Hviezdny matador Ivan Buchinger má nové pôsobisko. Bude ním jedna z najkvalitnejších líg sveta KSW, ktorá má sídlo v Poľsku. O novej posile európskeho lídra informoval v rozhovore pre server Sporty-Walki.org spolumajiteľ KSW Martin Lewandowsky.

„Môžeme ho očakávať na jednom z nasledujúcich galavečerov,“ prezradil Lewandowsky a podotkol, že rovnako ako Balkán aj československý trh má KSW v hľadáčiku. To nedávno potvrdil aj prestup Patrika Kincla, ktorý sa stretne rovno v titulovom súboji so Soldićom a výrazne sa špekuluje aj o prestupe Vojta Barboríka. Ten sa na adresu poľského promotéra pozitívne vyjadruje už dlhodobo a tak nebude žiadnym prekvapením, keď na KSW uvidíme aj tento talent pérovej váhy.

Ivana Buchingera momentálne čaká hlavný zápas na podujatí Cage Fighting v Gyory, ktorý sa uskutoční na konci októbra. Po zápase ale nepríde oddych, podľa predstaviteľov KSW má totiž šampión M-1 a Cage Warriors debutovať v KSW ešte tento rok!
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!