Buchinger novou akvizíciou KSW!


Hviezdny matador Ivan Buchinger má nové pôsobisko. Bude ním jedna z najkvalitnejších líg sveta KSW, ktorá má sídlo v Poľsku. O novej posile európskeho lídra informoval v rozhovore pre server Sporty-Walki.org spolumajiteľ KSW Martin Lewandowsky.

„Môžeme ho očakávať na jednom z nasledujúcich galavečerov,“ prezradil Lewandowsky a podotkol, že rovnako ako Balkán aj československý trh má KSW v hľadáčiku. To nedávno potvrdil aj prestup Patrika Kincla, ktorý sa stretne rovno v titulovom súboji so Soldićom a výrazne sa špekuluje aj o prestupe Vojta Barboríka. Ten sa na adresu poľského promotéra pozitívne vyjadruje už dlhodobo a tak nebude žiadnym prekvapením, keď na KSW uvidíme aj tento talent pérovej váhy.

Ivana Buchingera momentálne čaká hlavný zápas na podujatí Cage Fighting v Gyory, ktorý sa uskutoční na konci októbra. Po zápase ale nepríde oddych, podľa predstaviteľov KSW má totiž šampión M-1 a Cage Warriors debutovať v KSW ešte tento rok!

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť