Buchinger novou akvizíciou KSW!


Hviezdny matador Ivan Buchinger má nové pôsobisko. Bude ním jedna z najkvalitnejších líg sveta KSW, ktorá má sídlo v Poľsku. O novej posile európskeho lídra informoval v rozhovore pre server Sporty-Walki.org spolumajiteľ KSW Martin Lewandowsky.

„Môžeme ho očakávať na jednom z nasledujúcich galavečerov,“ prezradil Lewandowsky a podotkol, že rovnako ako Balkán aj československý trh má KSW v hľadáčiku. To nedávno potvrdil aj prestup Patrika Kincla, ktorý sa stretne rovno v titulovom súboji so Soldićom a výrazne sa špekuluje aj o prestupe Vojta Barboríka. Ten sa na adresu poľského promotéra pozitívne vyjadruje už dlhodobo a tak nebude žiadnym prekvapením, keď na KSW uvidíme aj tento talent pérovej váhy.

Ivana Buchingera momentálne čaká hlavný zápas na podujatí Cage Fighting v Gyory, ktorý sa uskutoční na konci októbra. Po zápase ale nepríde oddych, podľa predstaviteľov KSW má totiž šampión M-1 a Cage Warriors debutovať v KSW ešte tento rok!

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva