Buchinger novou akvizíciou KSW!


Hviezdny matador Ivan Buchinger má nové pôsobisko. Bude ním jedna z najkvalitnejších líg sveta KSW, ktorá má sídlo v Poľsku. O novej posile európskeho lídra informoval v rozhovore pre server Sporty-Walki.org spolumajiteľ KSW Martin Lewandowsky.

„Môžeme ho očakávať na jednom z nasledujúcich galavečerov,“ prezradil Lewandowsky a podotkol, že rovnako ako Balkán aj československý trh má KSW v hľadáčiku. To nedávno potvrdil aj prestup Patrika Kincla, ktorý sa stretne rovno v titulovom súboji so Soldićom a výrazne sa špekuluje aj o prestupe Vojta Barboríka. Ten sa na adresu poľského promotéra pozitívne vyjadruje už dlhodobo a tak nebude žiadnym prekvapením, keď na KSW uvidíme aj tento talent pérovej váhy.

Ivana Buchingera momentálne čaká hlavný zápas na podujatí Cage Fighting v Gyory, ktorý sa uskutoční na konci októbra. Po zápase ale nepríde oddych, podľa predstaviteľov KSW má totiž šampión M-1 a Cage Warriors debutovať v KSW ešte tento rok!

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND