BJ Penn sa pobil v bare

Legenda zmiešaných bojových umení sa namočila do ďalšieho problému.

Je len ťažko vysvetliteľné, čo ešte BJ Penn po siedmich prehrách v rade robí v UFC. 

Nejde pritom len o samotné výsledky. To, že Penn naposledy vyhral zápas v roku 2010, už v súčasnosti ani nie je najväčší Pennov problém. Penn totiž v posledných rokoch čelil viacerým obvineniam, vrátane týrania svojej manželky či vyhrážania sa susedovi mačetou.

Najnovšie sa Penn zaplietol do barovej bitky. Bulvárny portál TMZ uverejnil video, ktoré zachytáva, ako Penn v havajskom bare na zemi udiera neznámeho muža. Nie je známe, čo bolo príčinou bitky.

Incident sa mal odohrať včera. Zatiaľ neboli vznesené žiadne obvinenia.

Video TMZ zachytáva incident:

Penn by sa mal v závere roka rozlúčiť so svojou kariérou súbojom s Nikom Lentzom. Samozrejme, ak ho UFC kvôli prípadným problémom so zákonom z duelu nestiahne.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!