BJ Penn sa pobil v bare


Legenda zmiešaných bojových umení sa namočila do ďalšieho problému.

Je len ťažko vysvetliteľné, čo ešte BJ Penn po siedmich prehrách v rade robí v UFC. 

Nejde pritom len o samotné výsledky. To, že Penn naposledy vyhral zápas v roku 2010, už v súčasnosti ani nie je najväčší Pennov problém. Penn totiž v posledných rokoch čelil viacerým obvineniam, vrátane týrania svojej manželky či vyhrážania sa susedovi mačetou.

Najnovšie sa Penn zaplietol do barovej bitky. Bulvárny portál TMZ uverejnil video, ktoré zachytáva, ako Penn v havajskom bare na zemi udiera neznámeho muža. Nie je známe, čo bolo príčinou bitky.

Incident sa mal odohrať včera. Zatiaľ neboli vznesené žiadne obvinenia.

Video TMZ zachytáva incident:

Penn by sa mal v závere roka rozlúčiť so svojou kariérou súbojom s Nikom Lentzom. Samozrejme, ak ho UFC kvôli prípadným problémom so zákonom z duelu nestiahne.

Kam ďalej

Štyri veci, ktoré musia rozhodcovia v Undergrounde radikálne zmeniť!Attila Végh ponúka Mikuláškovi pomocnú ruku: Je u nás vítaný„Verím, že toto bolo naposledy,“ hovorí Vlasto Čepo o súboji s kamarátomLucia Krajčovič hodnotí zápas so „Silent Killer“ Vlasto Čepo: Myslel som si, že si normálny chalan, ale ukázal si, že ten tvoj americký úsmev je falošnýPatrik Jevický: Vyzývam Rašku na súboj!