REAL TALK „jede bomby“. Rozhovor s promotérom Novotným si pozrelo už viac ako 180-tisíc ľudí

"Bojovníkov učíme hovoriť a pracovať s Instagramom!" Hosťom posledného vydania relácie REAL TALK bol komentátor, propagátor MMA a spoluzakladateľ organizácie Oktagon Ondřej Novotný. V rozhovore prezradil, že na jeho práci sú najťažšie medziľudské vzťahy, a že MMA a Oktagon sú hlavne o marketingu.

S moderátorkou Lili rozobrali tiež problematiku dopingu, nesprávneho chudnutia u športovcov a neprofesionalitu českých a slovenských trénerov.

Novotný prezradil, s kým zo zápasníkov sa kamaráti, prečo sú vstupenky na "zápas storočia" tak drahé, kto sa stará o Vémolov instagram a čo mu poradil Leoš Mareš.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!