Nitecki sa stal Juniorským Vicemajstrom Európy v K1! Bronz vybojovali Harajdová a Ďuriš!


V dňoch 24.8. až 31.8. prebiehalo v maďarskom Gyóri Majstrovstvá Európy detí, kadetov a juniorov v kickboxe asocíacie WAKO.

Šampionátu sa zúčastnilo 39 krajín s 1991 štartujúcimi.

V disciplíne K1 zaznamenal výborný úspech 17-ročný Patrik Nitecki z Raptors Gym Trnava, ktorý v kategórii starších juniorov do 60kg získal po 3 výhrach striebornú medailu!

Vo finále vo vyrovnanom zápase podľahol Poliakovi Adrianovi Guniaovi 2:1 na body.

Bronzovú medailu vybojovala Réka Harajdová z Guard Gymu Košice. V kategórii mladších juniorek do 52kg porazila vo śtvrťfinále Maďarku Szekély a v semifinále podľahla neskoršej víťazke, Moldavke Tataruovej.

Druhú bronzovú medailu vybojoval 17-ročný Daniel Ďuriš z Victory Gym Trenčín v starśích junioroch do 54kg. Ten v prvom zápase porazil Rusa Sergeia Ivanova. 

V semifinálovom zápase podľahol na body Portugalčanovi Joelovi Colacovi, neskoršiemu Majstrovi Európy.

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť