Nitecki sa stal Juniorským Vicemajstrom Európy v K1! Bronz vybojovali Harajdová a Ďuriš!


V dňoch 24.8. až 31.8. prebiehalo v maďarskom Gyóri Majstrovstvá Európy detí, kadetov a juniorov v kickboxe asocíacie WAKO.

Šampionátu sa zúčastnilo 39 krajín s 1991 štartujúcimi.

V disciplíne K1 zaznamenal výborný úspech 17-ročný Patrik Nitecki z Raptors Gym Trnava, ktorý v kategórii starších juniorov do 60kg získal po 3 výhrach striebornú medailu!

Vo finále vo vyrovnanom zápase podľahol Poliakovi Adrianovi Guniaovi 2:1 na body.

Bronzovú medailu vybojovala Réka Harajdová z Guard Gymu Košice. V kategórii mladších juniorek do 52kg porazila vo śtvrťfinále Maďarku Szekély a v semifinále podľahla neskoršej víťazke, Moldavke Tataruovej.

Druhú bronzovú medailu vybojoval 17-ročný Daniel Ďuriš z Victory Gym Trenčín v starśích junioroch do 54kg. Ten v prvom zápase porazil Rusa Sergeia Ivanova. 

V semifinálovom zápase podľahol na body Portugalčanovi Joelovi Colacovi, neskoršiemu Majstrovi Európy.

Kam ďalej

Khabib: Koronavírus zabil alebo zasiahol viac ako 20 mojich blízkychDenis Farkaš: Lišku som si vybral, lebo je najslabší Sledujte Oktagon Underground naživo a zadarmo!Joe Rogan zdvihol hodnotu Spotify skoro o dve miliardy a zarobí šialenú sumu57-ročný Evander Holyfield sa pochválil formouPre mňa je dôležité urobiť dobrý zápas, hovorí Tomáš Drábik pred súbojom v OKTAGON UNDERGROUND