Nitecki sa stal Juniorským Vicemajstrom Európy v K1! Bronz vybojovali Harajdová a Ďuriš!

V dňoch 24.8. až 31.8. prebiehalo v maďarskom Gyóri Majstrovstvá Európy detí, kadetov a juniorov v kickboxe asocíacie WAKO.

Šampionátu sa zúčastnilo 39 krajín s 1991 štartujúcimi.

V disciplíne K1 zaznamenal výborný úspech 17-ročný Patrik Nitecki z Raptors Gym Trnava, ktorý v kategórii starších juniorov do 60kg získal po 3 výhrach striebornú medailu!

Vo finále vo vyrovnanom zápase podľahol Poliakovi Adrianovi Guniaovi 2:1 na body.

Bronzovú medailu vybojovala Réka Harajdová z Guard Gymu Košice. V kategórii mladších juniorek do 52kg porazila vo śtvrťfinále Maďarku Szekély a v semifinále podľahla neskoršej víťazke, Moldavke Tataruovej.

Druhú bronzovú medailu vybojoval 17-ročný Daniel Ďuriš z Victory Gym Trenčín v starśích junioroch do 54kg. Ten v prvom zápase porazil Rusa Sergeia Ivanova. 

V semifinálovom zápase podľahol na body Portugalčanovi Joelovi Colacovi, neskoršiemu Majstrovi Európy.
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!