Lukáša Pajtinu čakajú po viac ako ročnej absencií dva zápasy v rýchlom slede


Obľúbenec fanúšikov a účastník prvej série  Oktagon výzvy ide znova do boja. Lukáša Pajtinu (3-3, 1 NC) čaká po zápase v Bratislave už v októbri ďalší zápas Košiciach. 

Lukáš si očividne verí a má natrénované, keďže od zápasu s Jaroslavom Jartimom na bratislavskom Oktagone 14 uplynie len niečo vyše mesiaca.

Jeho súper na turnaj Oktagon Prime 2 zatiaľ nebol oznámený, no veľa bude záležať práve od prvého zápasu proti českému reprezentantovi All Sports Academy, ktorý sa uskutoční na zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave.

Zástupca Octagon Fighting Academy naposledy bojoval pred sedemnástimi mesiacmi práve v Košiciach na podujatí Oktagon 6, kde mu uštedril knokautovú prehru Maté Kertész. Odvtedy ho trápili zranenia, pre ktoré nemohol nastúpiť do zápasu. Celú dobu však neustále trénoval a mesiace tréningu môže zúročiť už v nadchádzajúcich dvoch skúškach.

Po prípadnom víťazstve s Jartimom by dával zmysel napríklad stret s Jakubom Dohnalom, ktorý sa má v Košiciach predstaviť tiež. Dočkáme sa súboja dvoch „veteránov“ Oktagon Výzvy, ktorým je blízky Grappling?

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť