Lukáša Pajtinu čakajú po viac ako ročnej absencií dva zápasy v rýchlom slede

Obľúbenec fanúšikov a účastník prvej série  Oktagon výzvy ide znova do boja. Lukáša Pajtinu (3-3, 1 NC) čaká po zápase v Bratislave už v októbri ďalší zápas Košiciach. 

Lukáš si očividne verí a má natrénované, keďže od zápasu s Jaroslavom Jartimom na bratislavskom Oktagone 14 uplynie len niečo vyše mesiaca.

Jeho súper na turnaj Oktagon Prime 2 zatiaľ nebol oznámený, no veľa bude záležať práve od prvého zápasu proti českému reprezentantovi All Sports Academy, ktorý sa uskutoční na zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave.

Zástupca Octagon Fighting Academy naposledy bojoval pred sedemnástimi mesiacmi práve v Košiciach na podujatí Oktagon 6, kde mu uštedril knokautovú prehru Maté Kertész. Odvtedy ho trápili zranenia, pre ktoré nemohol nastúpiť do zápasu. Celú dobu však neustále trénoval a mesiace tréningu môže zúročiť už v nadchádzajúcich dvoch skúškach.

Po prípadnom víťazstve s Jartimom by dával zmysel napríklad stret s Jakubom Dohnalom, ktorý sa má v Košiciach predstaviť tiež. Dočkáme sa súboja dvoch „veteránov“ Oktagon Výzvy, ktorým je blízky Grappling?
Kam ďalej

Patrik Kincl: Život nie je len o náhodách a osude, ale aj o rozhodnutiachSom najlepší zápasník Česko-Slovenska a chystám sa to dokázať, hovorí pred súbojom s Véghom Vémola"Lajoš" Klein dostal ponuku od UFC, zápasiť mal s Khabibovým tímovým kolegom na UFC 242Najväčšia domáca organizácia si svojou cestou na Oktagon uctila Ilju ŠkondričaPiráta považujem kvalitatívne za lepší priemer, hovorí Robo Pukač pred súbojom o BratislavuBuchinger novou akvizíciou KSW!