Možno som práve došiel na koniec svojej cesty, hovorí Patrik Kincl po zranení


Patrik Kincl (22-9, 1 NC) mal na londýnskom KSW 50 vyzvať šampióna organizácie Roberta Soldica (16-3), no necelý týždeň pred zápasom sa zranil.

Teraz český bojovník na sociálnych sieťach zverejnil k incidentu vyjadrenie, ktoré si podľa neho fanúšikovia za podporu zaslúžia:

„A ako zlý deň ste mali vy?

Určite nejde o najhorší deň môjho života, ale k tým čiernym mojej športovej kariéry sa zapisuje veľmi vysoko. Keď o tom tak premýšľam, mám takých dní už slušnú zbierku.

Sklamanie po nenavážení Duraeva o 6kg na titulový zápas v ACB, následné natrhnutie kolenných väzov a prasknutie menisku v príprave o uvoľnený titul, ukradnutie výhry nad Agujevom, keď majiteľ organizácie zmenil výsledok a v neposlednom rade horký koniec XFN.

Vždy som hovoril, že zranenie týždeň pred zápasom je amatérske a hodné opovrhnutia. Nahlas som nadával napríklad na Khabiba, Fergusona a najviac na mojich nezodpovedných súperov. Teraz môžem nadávať aj sebe. Môžem sa vyhovárať na veľký počet tvrdých tréningov, na ostrú diétu, osud, náhodu, blbosť, že sa to všetko nazbieralo, ale to je aj tak k ničomu.

Chcelo by to zakričať si ako Jubox: "Hold Strong People, čoskoro som späť", lenže možno už tých znamení bolo dosť. Možno som práve došiel na koniec svojej cesty. Neviem. Nechcem robiť unáhlené závery a všetko si najprv zrovnám sám v hlave.

Ospravedlňujem sa, ale toto je jedno z mála vyjadrení, čo k tomu teraz dám. Vďaka za pochopenie a podporu. Nebudem teraz reagovať na žiadne správy a komentáre. Nechcel som písať ani tento status a stiahnuť sa hneď, ale za podporu ktorú som vždy dostal, si aspoň toto vyjadrenie zaslúžite.

Na záver sa ospravedlňujem všetkým, ktorí si na Londýn urobili čas a chceli ma vyraziť podporiť. Pos*al som to.“

Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť