Veterán Oktagonu Aliston ide do ďalšieho zápasu, čaká ho neporazený bojovník


Česko-slovenskému publiku známy Aliston Cordeiro Aguiar (8-9) ide znova do boja. Dvadsaťosemročný Brazílčan, ktorý v organizácii Oktagon MMA zviedol tvrdé súboje s Ronaldom Paradeiserom Leom Brichtom už 21. septembra vstúpi opäť do klietky.

Jeho súperom bude neporazený Španiel Jose Manuel Sepulveda Sanchez (7-0), ktorý ho vyzve na turnaji Slam Arena 3 v Las Palmas na Kanárskych ostrovoch.

Aliston tento rok v priebehu troch mesiacov absolvoval 4 zápasy a všetky 4 prehral na body, čím dostal kariérny rekord do záporných čísiel. Zaujal však veľkou tvrdosťou a odolnosťou v atraktívnych zápasoch s Paradeiserom a Brichtom.

Celkovo Brazílčan skončil až 7 z 9 prehratých zápasov na body. Teraz bude mať možnosť vrátiť sa na víťaznú vlnu, no proti neporazenému bojovníkovi to bude mať určite ťažké.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

"Každý kto zápasí a považuje sa za profesionálneho športovca a hlavne zarába za zápas nehorázne peniaze, by sa mal pravidelne podriaďovať dopingovým testom. " hovorí Monika Chochlíková v druhej časti rozhovoruHľadá sa vyzývateľ pre Dávida KozmuPit Cage Fighting predstavil parádny hlavný zápas ťažkých váhBox: Wilder si pripísal ďalšie šialené KO (video)Nový Mr. Comeback? Denis Farkaš predviedol famózny obratPodmaní si Buchinger aj Poľsko?