Veterán Oktagonu Aliston ide do ďalšieho zápasu, čaká ho neporazený bojovník

Česko-slovenskému publiku známy Aliston Cordeiro Aguiar (8-9) ide znova do boja. Dvadsaťosemročný Brazílčan, ktorý v organizácii Oktagon MMA zviedol tvrdé súboje s Ronaldom Paradeiserom Leom Brichtom už 21. septembra vstúpi opäť do klietky.

Jeho súperom bude neporazený Španiel Jose Manuel Sepulveda Sanchez (7-0), ktorý ho vyzve na turnaji Slam Arena 3 v Las Palmas na Kanárskych ostrovoch.

Aliston tento rok v priebehu troch mesiacov absolvoval 4 zápasy a všetky 4 prehral na body, čím dostal kariérny rekord do záporných čísiel. Zaujal však veľkou tvrdosťou a odolnosťou v atraktívnych zápasoch s Paradeiserom a Brichtom.

Celkovo Brazílčan skončil až 7 z 9 prehratých zápasov na body. Teraz bude mať možnosť vrátiť sa na víťaznú vlnu, no proti neporazenému bojovníkovi to bude mať určite ťažké.

Foto: Oktagon MMA
Kam ďalej

Na UFC 245 uvidíme hneď tri titulové duely„Nebudem hrať druhé husle, chcem svoj veľký zápas," vysvetľuje Pešta duel s MartínkomWWE SmackDown: Cain Velasquez prekvapil Brocka LesnaraCage Fighting 7: Premožiteľa Miloša Petráška preverí účastník Oktagonu 14VIDEO: Tomáš Možný neuspel v najlepšom zápase turnaja GLORY 69Ivan Buchinger: Určite to bude psychopat, ktorý ma bude chcieť zabiť