Veterán Oktagonu Aliston ide do ďalšieho zápasu, čaká ho neporazený bojovník


Česko-slovenskému publiku známy Aliston Cordeiro Aguiar (8-9) ide znova do boja. Dvadsaťosemročný Brazílčan, ktorý v organizácii Oktagon MMA zviedol tvrdé súboje s Ronaldom Paradeiserom Leom Brichtom už 21. septembra vstúpi opäť do klietky.

Jeho súperom bude neporazený Španiel Jose Manuel Sepulveda Sanchez (7-0), ktorý ho vyzve na turnaji Slam Arena 3 v Las Palmas na Kanárskych ostrovoch.

Aliston tento rok v priebehu troch mesiacov absolvoval 4 zápasy a všetky 4 prehral na body, čím dostal kariérny rekord do záporných čísiel. Zaujal však veľkou tvrdosťou a odolnosťou v atraktívnych zápasoch s Paradeiserom a Brichtom.

Celkovo Brazílčan skončil až 7 z 9 prehratých zápasov na body. Teraz bude mať možnosť vrátiť sa na víťaznú vlnu, no proti neporazenému bojovníkovi to bude mať určite ťažké.

Foto: Oktagon MMA

Kam ďalej

Križanovič v hlavnom zápase CFT3 porazil Pajtinu, v klietke mal kuriózny problém Nechcem na nič vyčkávať, hovorí Ronald Paradeiser pred hlavným duelomTomáš Votava po výhre nad Redentom: Som ešte len na začiatkuMikuláška zrazilo auto s „drzým“ vodičom. „Automaticky som ho hneď pleskol,“ hovorí „Baba Jaga“„Nechápem to klamanie okolo,“ reaguje Mikulášek na VémoluVémola sa Mikuláškovi ospravedlnil. „Nemôžem za to, že som bol po operácii a potom chytil koronu,“ dodáva